17 mesačná slečna má teplotu

ralka
19. júl 2012

ahojte maminy prosim vas o pomoc moja dcerka ma teplotu a to opakovane prvy krat mala pred mesiacom to mala 3-4 dni a okolo 38-39.Teraz pred tazdnom mala 1den teplotu a to tiez 38 a dnes do rana znova neviem s coho to moze mat detska lekarka nam nepracuje tak snad zajtra ju tam stihnem ja som si myslela ze to moze mat zo zubkov lebo mame 17 mesiacov a mame ale 7 zubkov co je malo a vidim ze ma aj naliete dasienka.Pomozte mi maminy

erikad82
19. júl 2012

@ralka moja malá mávala takéto teploty,keď jej rástli zúbky,no vždy najviac dva dni. Teraz chodí do škôlky a pravidelne každý mesiac ma opäť teplotu,no tiež len deň-dva,bola som u lekárky a povedala,že to je akási vyróza teraz neviem presne ako to nazvala,no zdá sa mi že šiesta choroba 😒 vraj sú len horúčky a nič viac. Každopádne by som zašla čo najskôr k lekárovi,isto tú tvoju niekto zastupuje. Hlavne jej dávaj veľa piť,najlepšie bylinkové detské čajíčky. Držte sa!

ralka
autor
19. júl 2012

@erikad82 no aj nam pravdepodobne pojdu zubky co viem ocne ma naliate ale inak predne tie nam vysli bez problemov a horuciek urcite skocim za doktorkov lebo chceme ist aj na dovolenku tak nech je fit dakujem moc.

erikad82
19. júl 2012

@ralka držte sa! Ono tie horúčky snaď najviac vystrašia a vyčerpajú človeka. Tiež sa ich velmi bojím 😒,no čo aj to patrí k životu 😉 Snaď to budú len tie zúbky 😉

ralka
autor
19. júl 2012

@erikad82 no dufam aj ja ze len to lebo sa bojim celu noc som nespala co mala teplotovala aj ked mala sice 38.5 ale nijako jej to neslo stiahnut neviem ani nurofen nam nezabera

erikad82
19. júl 2012

@ralka verím,že sa bojíš 😒 Ja keď tak dávam malej Panadol baby,neviem či je lepší ako Nurofen -no nám zaberá. Mám kámošku,ktorá má 3 ročné dieťa a od mala jej zaberajú len čípky do prdelky,aj deti sú rôzne. Hlavne nech veľa pije... Druhej známej dieťa odmietalo akúkoľvek stravu a pitie počas horúčok a dostali sa až do nemocnice -joooj našťastie tá moja pije veľa 😉 Tak sa držte a nejako to vydržte 😉

iffka2002
19. júl 2012

moja dcera mala v roku tiez takto teploty, a bolo to kvoli zapalu obliciek (doktorka hovorila ze zo zubov byva len zvysena 37,5). Skus odobrat moč a odniest ho rano k nejakej doktorke alebo na pohotovost, kde ho mozu vysetrit..

sorciera24
20. júl 2012

@ralka mozu tu byt aj zubky, ale kludne to moze byt nejaka viroza (teplota do 38,5 sa nema sklesavat.....telo sa potrebuje vysporiadat s bacilom...ak jej das nurofen, ci panadol...nielenze sa telo nema ako tou horuckou branit, ale este to napomaha k sireniu bakterii a virusov......)...takze takuto teplotu nesklesavat, len sledovat....ak neprejde po 3 dnoch, tak vtedy by som sla k dr. (aj s tym mocom)...ak je to len viroza...do 2 dni je po teplote;)