2-ročnú zo všetkého napína na zvracanie.

daniella54
7. okt 2019

Ahojte v poslednej dobe som si všimla u dcérky, že ju napína na zvracanie alebo sa rovno aj dovracia . Nevyvrátil všetko len jej taká troska vybehne ale je veselá klasicky to nerieši, že by začala plakat alebo bola potom tak nijaká či nervozna ako choré dieta . Ide sa vycikat napne ju na záchode pritom mame stále otvorené okno na vetracke. Predvčerom moja mama umývala riady a dcérka prišla k nej a zrazu ju naplo a dogrckala sa .. Zaujímavé je, že väčšinou sa to deje len ráno alebo doobeda a raz za čas jej je zle aj v aute a to nemusí byt ani dlhšia cesta. Neviem či ísť s tým dr alebo nie ... je možné, že má len slabý žalúdok na pachy ? Nevracia každý deň ani každý deň ju nenapina len pre pochopenie stane sa to tak raz dva krat za týždeň ... Odsledovane jedenie mám , pitie tiež z toho to nebude ....

anna777115
7. okt 2019

@daniella54 Žiadať,gastro vyšetrenie,zrejme ide o reflux,mojej dcere bol diagnostikovany,tiež ako dvojročnej.Má,tiež aj kinetózu,takže cestujememe len s kinedrilom,našťastie ten zaberá...

222anka
7. okt 2019

@daniella54 určite je to reflux, naša mala a presne tie isté problémy a hlavne ráno