3 ročná dcérka má 3 týždne nádchu. Ako sa jej zbaviť?

zuzana506
31. mar 2012

Ahojte baby, neviete mi niečo poradiť na nádchu, dcére ma 3 roky, a tretí týždeň nádchu, berieme pamycon,ale mám pocit že nezaberá.už som zúfalá.vyskúšali sme všetky možné kvapky a nič.ďakujem za každú radu

fialkaa
31. mar 2012

urcite je to nadcha? nie alergia? teraz zacalo vsetko pucat, ja ju uz mam tiez ...

kvetinka211
31. mar 2012

@zuzana506 A nie je to alergia? dufam ze ste boli u lekara, lebo kvapky tak dlho sa bez dozoru lekara nesmu (mam vlastnu velmi zlu skusenost s dlhodobym uzivanim kvapiek ☹ ) podla mna by vas lekarka mala poslat na alergologiu, pokial ma teda iba nadchu a ziadne ine priznaky ...

lucia.kl
31. mar 2012

tiež by som povedala že to nieje normálna nádcha ale alergia - pýtala by som sa na alergológiu - tiež som už začala prskať a kchať a spopliť lebo všetko vonku krásne kvitne..

gucz
31. mar 2012

nádcha dlhodobá môže byť aj zo zápalu nosných dutín, určite by som sa pýtala na orl a na rentgen. My to teraz akurát máme (ja aj deti) a už sme tri týždne maródi, deti sa už zlepšujú 🙂

renin
31. mar 2012

Mne pomohol Tea tree olej.Dať do aroma lampy pár kvapiek.Stačia aj 3 je to najsilnejší antibakteriálny prírodný prostriedok. Treba sa zdržiavať v tej miestnosti,kde to máš ,ale ten z lekárni 100% ,lebo náhrad je veľa.