4,5 ročný chlapec má vyrážku pri pusinke

chalan
9. apr 2015

caute, poslednu dobu nas lukasko trapi prebudzanim sa zo sna, nariekanim... stazuje sa na bolest pri pusinke na licku. ma tam dve take malicke cervene bodky ako keby vyrazky. zub to nie je jednoznacne ukazuje presne na tu jednu co je blizsie k peram. budi sa na to, place narieka, neda si pomoct, ked mu to chcem vytriet joxom alebo dat ichtyol kope, zuri, je v amoku, vtedy ho ani nespoznavame... cez den ziaden problem len obcas spomenie ze ho to tam bolka ale nic vazne.... vecer ide bezproblemov spat je zlatunky, a par minut po zaspani sa zobudi, krici place ze ho to boli... sme uz vyse tyzdna chory, mame sople cela rodina, silny kasel ale uz je to podstatne lepsie a teraz toto ako keby to malo s tou chorobou nejaky suvis. co to moze byt? kukal som mu lico aj z vnutra ale nezda sa mi ze by tam mal nejaky aft, rozkusnute alebo nieco takeho...

chalan
autor
11. apr 2015

nikto nic? dnes rano som si vsimol ze ta bolestiva vyrazocka zmizla a presunula sa na druhe licko a lukasko sa teraz stazuje na bolest tam... noci su nekludne :(

slavuska30
11. apr 2015

nepoštipalo ho niečo, nemá herpes? maly mal taky migrujuci flak na tele a bola z toho borelioza-poštipany kliešťom..

chalan
autor
12. apr 2015

nic o com by som vedel...

slavuska30
12. apr 2015

@chalan no potom ma napadaju jedine sladke chrasty, to zvyknu deti mavať..