6 mesačná dcéra myká hlavičkou

kacenka2221
15. sep 2014

moja 6 mesacna dcera pocas kojenia zacne mykat hlavou , trva to len chvilku ale nie je to prijemne mam strach co sa to deje , nie je to pri kazdom kojeni ale hlavne pri vecernom .Vzdy ked jej to zacne tak je uz malatna skoro uz v spanku viete mi niekto povedat co sa deje dakujem

siska53
15. sep 2014

@kacenka2221 to je otazka na pedinu,nech vas posle na neurologiu. Nas maly sa akoby obcas triasol (od 4.m) a po vysetreniach mu diagnostikovali skryty reflux.
Drzim paste.

snazilkake
28. sep 2014

@kacenka2221 odporucala by som urobit eeg..drzim prsteky, nech dobre dopadne..

majushka
28. sep 2014

Nasa to cca od 4-5 mesiacov robila. Vzdy vecer pred spanim, ked sa uz ukladala spat. Pytala som sa dvoch detskych lekarok na to a obe tomu nepripisali ziadny vyznam. Ani nas nikam neposlali vysetrit. Vraj kym sa napriklad nekyva v sede, tak o nic nejde. A mali pravdu. Teraz viem, ze je to nejaky prostriedok uspavania sa, alebo nieco v tom zmysle. Nieco od unavy. Teda aspon u nas. Dcera bude mat dva roky a az teraz to prestava robit. Uz len zriedka, predtym to bolo vzdy pred spanim.

celine
1. okt 2014

Moze to mat aj z unavy. Moj maly ako babatko, ked zaspaval, tak v takto otacal hlavicku z boka na bok.

marfuska245
18. okt 2014

moj ked bol mensi tak pri zaspavani strasne rychlo tocil hlavou do prava a dolava,,,,normalne som sa bala no preslo to same ,,,