icon

6 mesačné dieťa moc prdká a menej papá Nutrilon

avatar
miroarebeka
12. okt 2013

Zdravim chcem sa spytat mala ma pol roka a smestale od narodenia na nutrilone. Teraz pred tyzdnom sme jej ho zmenili na 2 jku nutrilon. Otazka: menej papa a zacala dost poprdkavat. Bojime sa aby to nemela z toho mlieka. Inak sa vykadi, vyzera byt spokojna, smejo. Este sme rozmyslali ze ci to nema kvoli tomu ze mame soplik.

avatar
kristina39
12. okt 2013

ahoj...moji dvaja sice neprdkali ale akonahle sme presli na dvojku tak do mesiaca sa odstavili od mlieka proste ho nechceli...skuste vymenit mlieko..

avatar
kinna
Odpoveď bola odstránená
avatar
althejka
12. okt 2013

ked prdi,je dobre 🙂 skor by ma trapilo,ak by mala sfucane brusko. moze to byt aj tym,ze uz sa viac hybe a prdi si tak popri pohybe . menej papa znamena,ze vypije menej v jednej davke ako predtym ? pri zmene mlieka na 2ku to robil aj nas, ale potom sa zas rozbehol :o) ale my sme na Hami mlieku.