Môžem prejsť z Beby 3 na Nutrilon 3?

lulubelka
29. júl 2013

Zdravim. Potrebovala by som vedieť, či môžem prejsť z Beby 3 na Nutrilon 3. Moje dvojičky/majú 11 mesiacov/ pili od narodenia materské mlieko a dokrmované boli Bebou Ha1,2 a pred mesiacom sme začali striedať s obyčajnou Bebou 3 a teraz už dávame viacmenej len Bebu ale chcela by som prejsť na Nutrilon. Dá sa to, budú to zvládať drobci v pohode? ´Doteraz sme nemali žiadne problémy, čo sa týkalo papania, či už mlieka alebo príkrmov. Ďakujem za odpoveď

kurciatko23
29. júl 2013

My sme prechadzali z Nutrilonu na Bebu a v pohodicke

liz_lemon
29. júl 2013

ked nemaju problemy, preco chces prejst na ine mlieko?

lila77
29. júl 2013

neprechadzajte moj maly mal velke problemy z nutrilonu, lebo velmi peni v brusku stle mal koliky , oni ho reklamuju je velmi drahe, tiez druhemu dali nutrilon ha stale zelena stolica a z beby je v pohode krasne sa usmieva a je spokojni a ozaj prvy mal prvych pat rokov stale zapaly priedusiek , chororoby vsejake vela antibiotik dusil sa a podobne neviem ci o nebolo aj z toho mliecka bol vylucne na ntrilone

junovka
29. júl 2013

presne tak, preco chces prechadzat na inu znacku, ked nemaju problemy???Ale, ked sa predsa rozhodnes, tak treba s tym postupne.Po davkach pomaly vylucuj UM , ktore nechces a zvysuj davku, ktoreho chces- v jednej davke, zmiesaj obe UM, ale po malych davkach.Dufam, ze sme sa pochopili 🙂 ?

sisaka
29. júl 2013

na co by si to menila? Este mesiac a deti mozu zacat pit plnotucne kravske mlieko

clarissa
29. júl 2013

Nikto nemoze vediet ako vase deturence zareaguju na ine mlieko 😉 Samotne striedanie znacky mlieka im v ich veku uz nemoze ublizit ani uskodit,ale je tu stale malicke riziko ze im ine mlieko nemusi sadnut....Ja osobne by som ostala pri tom co nam vyhovuje (tak to aj robim) a potom prejst na kravske 😉

nutrilon_lucia
30. júl 2013

Pekny den. Ano, prechod na inu znacku je mozny. odporucam vsak prechadzat postupne, kazdy den nahradit jednu davku, az sa postupne nahradi jedna znacka druhou. V tomto veku sa uz traviace problemy nezvyknu prejavit, moze byt na par dni zmena farby alebo konzistencie stolice, ale to je normlane, pretoze aj ked su mlieka podobne, kazda znacka ma svoje specifikum. 🙂