6 týždňová dcérka veľa plače

tendergirl1224
28. okt 2015

Ahojte maminy... idem po radu. Mám 6-týždňovú dcérku a od piatej rána mi len plače,pospí maximalne 15 minút aj to ju musím kolísať a potom spustí dlhý neútišitelný plač...bruško ju asi bolieť nebolí lebo ked aj cvičím tak pekne ´´pušťa´´ dokonca aj stolicu má normálnu..nemohli by ju bolieť uška,alebo niečo iné?je uplne nesvoja a ja som taká unavená že mi ledva oči držia otvorené...dojčím ju a nezjedla som nič nezvyčajné a ako udávam tak stolicu ma ok....čo by ju mohlo bolieť,?vdaka za všetky rady

libka1
28. okt 2015

@tendergirl1224 tak hned ako pride domov mu ju venuj do narucia a chod si lahnut. Bude cumiet tiez ako puk 😀 ja mam tiez 3 decka a robim z domu ale muz ma max. pochopenie a nezneuziva to. Skus pomaly nenapadko odnaucat od toho ze si o tebe mysli ze si superhero v zenskom prevedenia

cervikpepik
28. okt 2015

cistec je bylina,ktoru dostat v lekarni v sypanej forme..urobis z toho v podstate caj,az na to,ze cistec vo vodevaris...cca 20-30 min....nechas vychladnut a potom polovicu odoberies napr.do lavora a umyjes seba...t.j aspon vlasy,tvar,ruky,krk a druhu polovicku pouzijes na dieta...cize cistec dat varit do hrnca a úouzi tolko vody aby to pre obe vystacilo....ach jaj...ako recept na polievku 🙂

tendergirl1224
autor
28. okt 2015

@myleontina waw tak toto som počula prvý raz a ešte dnes pojdem do lekárne a vyskušam,dakujem

libka1
28. okt 2015

@cervikpepik cistec je super aj na molusky, ked si ho uz spomenula. Super bylinka.

cervikpepik
28. okt 2015

Musim teda povedat,ze u nas je po cistecovom kupeli po mesiaci nocnych placov pokoj....nikdy dom tomu neverila,ale musim a to som zdravotnik 😉

cervikpepik
28. okt 2015

Inac,umy aj seba a obzvlast ak dojcis to je dolezite.

tendergirl1224
autor
28. okt 2015

@cervikpepik idem do tej lekarne teda a uvidime čo to spravi...