6 týždňový synček má soplíky

adulkadk
3. máj 2013

pomoooc...moj 6 týždnový syncek ma už druhý týžden sopliky,,,odsavame,davame sprej do nošteka ktorý nám odporučila pani dr,,,ktorý nakolko bol dosť drahý tak som cakala aj lepší učinok,,,no nejako nam nepomáha...už som z toho na nervy ked vidim ako dýcha...poradte mi niečo ako sa zbaviť toho sopliku... 😒 😒 😒

xlucia
3. máj 2013

@adulkadk a aky sprej to mate? cena lieku neurcuje jeho ucinnost. ake ma sople?

grundia
3. máj 2013

@adulkadk Ahoj.My sme riesili ten isty problém keď mala mala mesiac.Z nicoho nic dostala nadchu,chuda.
Ja som jej davala Libenar pre deti.Je to tusim balenie po 20ampuliek a stoji to do 7eur.Pomohlo jej to,hneď na 2hy den jej bolo lepšie.

hanka1111
3. máj 2013

@adulkadk Ahoj. my sme tak mali soplíky, hneď ako sme došli z porodnice a trvalo to dlhé 3 mesiace, kým sme s lekárkou prišli k záveru, že je to tichý reflux, kojila som, dávala som nutriton a pomohlo. Chod k lekárke, nech sa na drobca pozrie, urobí výtery, popočúva a uvidíš. My sme tak chodili 3 mesiace, bolo to strašné, neustále som malému tie soplíky odsávala, dávala libenar, physiomer baby... už som bola zúfala, takže viem presne ako sa cítiš...držím palce

adulkadk
autor
3. máj 2013

Sprej sa vola sterimar.aj ja som prve dni vytierala libenarom,no nepomahalo to vobec.sopliky ma take do biela...

kacena4
3. máj 2013

@adulkadk moze to byt zahlienenie z mliecka treba to dat vysetrit popr. davat sprej a odsavat pred kazdym kojenim

grundia
3. máj 2013

@adulkadk Tak my sme ten libenar normalne kvapkali,vytierala som jej nostek mlieckom..

lovula
3. máj 2013

@adulkadk skús Nasivin soft pre novorodencov, zaberá super, alebo homeopatiká Corizalia ( na nádchu) - 5 guličiek rozpusti ráno vo vode a v priebehu dňa mu to dávaj po malých lyžičkách.
Toto mám ja vyskúšané a poradené od Dr. na soplíky. S malým sme si prešli už všetkým možným : 5 týždňový mal zápal pľúc a 3m priedušky ☹ Tie priedušky boli práve so soplíkov.

adulkadk
autor
4. máj 2013

@grundia akým mliečkom???z prsa???

adulkadk
autor
4. máj 2013

@lovula no uvidime..skusime tie homeopatika...no ešte som o tom nepočula...

grundia
5. máj 2013

@adulkadk Ano,dala som si par kvapiek na vatovu tycinku a vytrela jej tym nostek