8-mesačné zachrípnuté dieťa

fifina75
6. feb 2023

Prosím.vas, dcéra mala sople, po tom čo sme odsavali revala ako divá až zachripla... Čo najlepšie zaberá proti zachripnutiu? Ako jej môžem pomoct? Ďakujem

zorkahorka
6. feb 2023

Mozno ani nic. Ma len podrazdene hlasivky. Prejde to

sharka174
6. feb 2023

@fifina75 calciovy sirup

zorkahorka
6. feb 2023

@sharka174 mozu ho uz deti do 1 roka?

monaona
6. feb 2023

Kalciový sirup je od 3 rokov.

fifina75
autor
6. feb 2023

@monaona asi záleží ktorý lebo som.pozerala a na obale je aj dávkovanie pre deti do 1 roka.

uhgara
6. feb 2023

tiez by som asi nic nedavala, vsak to nie je nic strasne, asi jej nepomozes, len to proste nechaj odzniet, prejde to samo🙂

sharka174
6. feb 2023

@zorkahorka neviem ti povedať..moja dcéra tiež tak vie vyvreskovat od bábätka až do zachripnutia a keď bola bábätko,tak vyslovene mi povedala pediatrička, že jej mám dať calcium chloratum ten hnusný zeleny 1ml ..

zorkahorka
6. feb 2023

@sharka174 ja si uz popravde nepamatam, co moze babo do 1 roka.viem,ze tych liekov vela nebolo a mame doma len ochuteny sirup, a ten je od 3 rokov...

sharka174
6. feb 2023

@zorkahorka akože veľa na výber nie je, veď skús zavolať pediatricke , čo ti odporučí.. tiež by som nedala decku niečo, čo mi odporučil niekto na fóre..ale viem, že vela voľno predajných liekov je až od 3 rokov a určite keď bol zdravotný problém, lekárka nám dala aj také lieky len v inom dávkovaní..

monaona
6. feb 2023

@fifina75 Môže byť že aj tak. My sme mali zatiaľ len také čo boli od 3.