8 mesačný sa mi nalogal vody pri kúpaní. Čo robiť?

vanesateo
4. aug 2019

Baby možno stresujem moc ale kúpala som malého (8m) a nalogal sa mi trosku vody, začal kašlať a bol červený, pobuchala som ho odkaslal si a už je úplne v pohode. Teraz je to asi 2hod od kúpania. Mohla sa mu dostať voda do pľúc? Totálne som vystresovaná že čo ak sa mu niečo stane

zuzi0911
4. aug 2019

Podľa mňa je to ôk. Ak by mal niečo v pľúcach kašle stále, dusilo by ho doslova. Neboj

arcticcode
5. aug 2019

Plucny epitel vstrebe dost velke mnozstvo vody. Podla mna nic nehrozi 🙂

jarca1111
5. aug 2019

to by musel na litre vypit a vdychnut vodu, nestresuj 🙂

natuska87
5. aug 2019

@vanesateo To je asi málo detí, ktorým sa to nestalo...

nikpa
5. aug 2019

@vanesateo prečítaj si príznaky suchého topenia

candii
5. aug 2019

Nič sa mu nestane.. môj sa XY krát nadýchal vody,aj pri kúpaní, na kúpalisku ani nevravím.

dada_99
5. aug 2019

@vanesateo keby sa mu malo nieco stat tak sa uz stane a nie dve hodiny po kupani, kazdopadne davaj si pozor nie je to sranda
@candii treba davat pozor, ak si pocula o suchom utopeni, ked nevykasles vsetku vodu a nejaka ti v plucach ostane, dostanes krce, skolabujes, nemozes dychat a zastavi sa srdce
@vanesateo ale neboj to uz by mu davno nieco bolo

candii
5. aug 2019

@dada_99 samozrejme že som počula ale to je veľmi ojedinele utopenie. Keby sa mám stresovať všetkým čo počujem...

dada_99
5. aug 2019

@candii chapem, ale napriek tomu treba byt opatrny, stat sa moze ani nevieme ako

candii
5. aug 2019

@dada_99 áno .. máš pravdu 🙂

vanesateo
autor
5. aug 2019

Ďakujem za odpovede celu noc som ho kontrolovala a vďaka bohu je v poriadku tak dúfam že už sa nemôže nič stať

merkelica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucyluv
5. aug 2019

Veru treba byť opatrný, nepodcenovat to, v Bernolákove takto umrel 4r chlapec. moja 2r sa smykla a mala hlavu pod vodou asi 2sek a hneď som volala doktora, popocuval pľúca, odmerala tlak, zmerali hladinu kyslíka v krvi, taka som bola rada, že povedal, že ok, ale aj tak 24h pozorovať, či nie je dieťa ospalé, ako sa javí.

lucyluv
5. aug 2019

A nie je len suché utopenie, ale aj sekundárne utopenie.