9-mesačné bábätko spadlo

eva1235
20. okt 2022

Ahojte, syn 9 mesacny sedel na podlozke a zrazu sa dozadu prekotil a udrel si hlavku. Stalo sa vam daco podobne? Dakujem

pribinak
20. okt 2022

@eva1235 áno. Poplakali sme si spolu. Pokial babo nezvracia, nie je apaticke, tak no stress

biankaaaa
20. okt 2022

Áno, veľakrát, zatiaľ je všetko ok 🙂

zojanka
20. okt 2022

@eva1235 Jasné a viackrát 🙄 Keď sa učil sedieť tak som iné nerobila len všade zaňho vankúše hádzala kde si sadol.

lady_hurts
20. okt 2022

@eva1235 samozrejme, trochu si pomrncal a chcel pokúšať osud znova 🙄

marianarem
20. okt 2022

@eva1235 Joj, uz som aj zabudla, moj mal okolo tohto veku obdobie, ze sa to stavalo denne. A vzdy pri pade take prasknutie,,ze som nevedela, ci to lebka alebo parkety
🙈 Akurat sme boli vtedy u ortopeda kvoli bedrovym klbom, tak som sa pytala aj na toto. On mi povedal, ze lebka je v tonto veku pruzna, ze to je normalne a treba to proste len prezit.

jjanulienka
20. okt 2022

Neboj sa oni majú prispôsobenú hlavičku príroda vedela, že sa to bude diať 😬😬

hederamonstera
20. okt 2022

Moj 8m sa za den par krat prevrati dozadu, ale tak na makku podlozku, aj ked zacne plakat. Pomojkam ho. Ale tak inak sa to nenauci, ze ako ma zapajat svaly aby ho neprekotilo ;) raz chudatko padol na hranu ohradky, az sa mi hadzal na rukach dozadu ako ho to muselo boliet. Ale vsetko ok

petamich
20. okt 2022

nie som zastanca "ved pockaj" ale naozaj pockaj, ked zacne lozit pri nabytku a chodit, to este len bude padov 🙂 myslim, ze sme ich kazda zazili a zazijeme x, netreba to podcenovat ale ani zbytocne prezivat

eva1235
autor
21. okt 2022

Dnes zas padlo na taky roh dreveneho boxu bokom hlavky pri ocku 🙈

ailiba
21. okt 2022

@eva1235 aj nam tak spadol az 2x z gauca. Nic sa nestalo.
Sleduj ho. Vracanie, spavost, bolesti hlavy...