Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

9 mesačné dieťa je vyhádzané okolo úst

monika2519
26. jún 2015

Baby co by to mohlo byt ? Som s toho nestastna ku doktorovi ideme v pondelok zatiaľ som jej nato kúpila bepanten na ekzém a podrazdenu pokožku . Stále ju umyvam aj hračky som dezinfikovala nemal niekoho drobec niečo takéto ?

seahorse27
26. jún 2015

Spominam si, ze dcerka mala take nieco, ked jej isli zuby. Mala vtedy nejake agresivne sliny. Pouzivali sme na to krem asi od Avene alebo Biodermy (uz si presne nepamatam, bolo to davno - ten krem je presne proti podrazdeniu pokozky slinami) a zaberal paradne.

nanka3
26. jún 2015

nepapala nejake nove jedlo, ovocie (napr. jahody)?

monika2519
autor
26. jún 2015

@seahorse27 no je pravda že jej idú stolicky lebo 8 zubkov uz ma a mali sme dve tazke noci že spala iba na rukách a dosť slinta a všetko si dáva do ust aj mňa to napadlo že by to mohlo byt s toho ma to také zosusene na lickach do žlta
@nanka3 práve že nie všetko odskusane predtým sa jej to nerobilo .

nanka3
26. jún 2015

@monika2519 mozno zo zubov, je to suche? moja mala take cosi pod bradou na chrbte a kozna dr. skonstatovala, ze atopicky ekzem, ale to by mala asi aj niekde inde.....

monika2519
autor
26. jún 2015

@nanka3 no ved práve nemá to nikde inde iba okolo ust a na lickach nemá ani suchu kozu inde ani sme nemenili krém no som zvedava co mi povie lekár

kamajka
27. jún 2015

@monika2519 nestresuj , nevyzerá to na niečo vážne. Aj moji to mávali keď boli takí mali,ako prišlo tak aj odišlo. Ako píšu baby,môže to byť zo zubkov, a lozi? Aj na zemi mohla niečo pochytat, alebo nejaké kvety,čokoľvek. Vyckaj do pondelka a uvidíte. Môj syn má napríklad aj po styku s dezinfekcnym prostriedkom takéto niečo, v škôlke keď dezinfikuju tak mi vždy volajú že mám po neho prísť lebo je vyhadzany: )

evittam
27. jún 2015

@monika2519 Zbytocne stresujes. Ma este cumel? Aj z toho to môze byt al.zo slin. Moja mala podobne ked slintala,nic som na to nepouzivala a ako prislo tak odislo,ani u lekarky so nebola. A tie kremy to môzu este viac vydrazdit.

aniko85
27. jún 2015

Presne takto vyzeral aj moj syn prednedavnom....Je to zo slín a cumľa. Najprv som tomu nevenovala taku pozornost a detska mi na to odporucila locoid, ale ked sa to dalo do poriaku tak sa to o 3 dni znova vratilo. Tak sme isli ku kožnej a ona nam dala recept na kremik ktory namiesali v lekarni a to nam pomohlo...a uz sa nam to nevratilo. Za dva-tri dni to bolo OK

Tu začni písať odpoveď...

Odošli