Afty u dvojmesačného dieťaťa. Máte skúsenosti?

ivik16
2. mar 2015

Najskor sme davali fialovu vodičku čo na "žabku"zabrala a potom doktorka povedala že ma afty stale sa mu to netrati, kupili sme Borax Ch9 mate dakto s tým skusenosti?Dočitala som sa na googli že to dobre zabera su to maličke guličky.

monkapb
2. mar 2015

Ahoj Ivik16 aj moja dcera mala stým problémy ale len pokial som neskúsila babsku radu 😉 vytrieť ústočka práškovým cukrom.. mala držala bo to bolo sladké aj ked bolelo určite no po par aplikáciach sme to prekonali...len naber na prst a pošuchaj lička aj diasenka..ja som začala jazykom....snad pomože aj vám...pay

sheila2004
2. mar 2015

My tým akurát teraz prechádzame, aj keď mala ma 15 mesiacov, hrozne to znáša. Dnes mi to dostala aj staršia dcéra. Akurát obidve to mali aj s horúčkami. Lekárka nám nedala nič, okrem vitamínu. Kazala kúpiť cebion multi,pretože obsahuje aj vitamín b, čo na to najlepšie zaberá. povedala, ze aj schudne, treba akurát veľa tekutín dávať. Držím palce a prajem rýchle zotavenie

mata90
2. mar 2015

aj my sme to mali, a dala nám takú vodičku na vytieranie, ale nie na žabku, ale inú, takú hnusnú chuť to malo, ale pomohlo + kúpiť cebion a ešte domáci malinový kompót alebo sirup pomáha, to nám poradila aj doktorka

bibistec
2. mar 2015

no kamaratka s malou s tym boli dokonca v nemocnici lebo sa im vytvorila taka afta ze mala rycala na raty a nejedla a pod. a to bola uplne babatko. im dali tusim ozon na to ci co ale to je len v nemocnici. inac to sa casto robieva celiatikom.