Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké je dávkovanie Kanavitu a Vigantolu od 6 mesiaca?

alisia29
19. apr 2014

Ahojte!
Chcem sa spytat ake je davkovanie? Tak isto ako do pol roka, alebo je tam zmena? Dakujem

suzi1617
19. apr 2014

No pokial viem Kanavit sa ma davat raz tyzdenne jedna kvapka do 3 mesiacov a Vigantol cca do jedneho roka 2 kvapky kazdy den.

janap76
19. apr 2014

ja viem rovnako 🙂 @suzi1617

loliki
19. apr 2014

Pokial viem, tu je kazdy taky odbornik, ako ty sama. Co tak spytat sa doktorky alebo lekarni magistrov? kanavit urcite nie kazdy tyzden.

natali.83
19. apr 2014

Čo lekár, to iné dávkovanie. My sme mali od narodenia do uzavretia fontanel 1 kvapku Vigantolu denne do mliečka a Kanavit sme odporúčaný nemali.

merynka3
19. apr 2014

spravne baby hovorite s tym kanavitom, ale vigantol kazdy den dve kvapky do dvoch rokov zivota..

titkovamiriam
19. apr 2014

kanavit je len pre kojene deti ak budes davat príkrmy cca 4-5m sa už nedava,vigantol ako povie lekar podla fontanely niekto berie rok niekto aj 18m.

27aduska
19. apr 2014

Kanavit nie kazdy tyzden to je hovadina, kanavit sa ma davat raz mesacnepo 2 kvapky a vigantol kazdy den 2 kvapky.

miku1
19. apr 2014

Každá lekárka vraví niečo iné......My sme brali kanavit do 6 mesiaca, kvapky sme dávali podľa toho koľko kg malá vážila. Vigantol dávame 2 kvapky denne, okrem víkendov. Takže sa radšej spýtaj svojej lekárky a nie tu na MK, lebo každá ti napíšeme niečo iné.

sednaja
19. apr 2014

Opýtaj sa svojej lekárky. Ja tiež viem, že čo lekár, to názor a neriadim sa nikým a ničím iným ako tým, čo mi povie MOJA lekárka a to sme dávali kanavit 1 kvapka mesačne do pol roka (napríklad moja malá sestra u inej lekárky ho nemala vôbec) a vigantol do 1 roka po 2 kvapky každý deň a od 1-2. roku 1 kvapka každý deň (PRE KOJENÉ, nekojeným sa nedáva, je to v podstate vitamín D a ten je aj zo slniečka). Moja segra napr. vigantol mala tiež 2 kvapky každý deň, ale okrem víkendu 😉 .....OPÝTAJ SA SVOJEJ OŠETRUJÚCEJ LEKÁRKY

lulu2014
19. apr 2014

my sme mali kanavit 1kvapka / týždeň. Prvý mesiac , a vigantol máme do 1 roka 2 kvapky / deň.

kiwi82
19. apr 2014

kanavit sme brali raz týždenne do pol roka. vigantol jednu až dve kvapky denne spolu s mliečkom do dvoch rokov, ale opýtaj sa určite svojej dr.

momoka85
13. máj 2014

@alisia29 Ahoj, ja odporucam radsej skusit prirodny vitamin 🙂 , my pouzivame Mollers ryby tuk, original z Norska.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli