Aké kvapky do uší pre dieťa?

5. apr 2024

Ake kvapky do usi ked boli pre dieta?

xsuzannex
5. apr 2024

Burrow kvapky. Alebo ak mas uniflox

zuzubb007
5. apr 2024

Smer doktor, u nás keď dieťa zabolelo uško, vždy to bol len zápal ucha a tam kvapky nepomôžu

autor
5. apr 2024

@zuzubb007 vcera vyvratiĺ hlieny teraz zacalo boloet usko. Doktor nerobi dnes. A ani detsky doktor nerobi nema mi kto dat vymenny listok

mima172
5. apr 2024

Lekár musí mať za seba zástup - bud pozri na stránke samosprávneho kraja alebo bude oznam na dverách lekára. Ak už uško bolí, treba ho dať skontrolovať, či netreba atb liečbu. Voľnopredajné kvapky nepomôžu ak už ide o zápal a hlavne je neradno čakať.

andreakotesova
5. apr 2024

Otipax L s lidokainom 👌

majka176
5. apr 2024

Uniflox, ten zaberá vždy, ale ten je asi na predpis, alebo Otipax L, ten je voľnopredakný.

majka176
5. apr 2024

@zuzubb007 pomôžu aj kvapky, veď tie sú na to určené, viem o tom svoje, moje dcéra mala zápal uši xy krát a dr. zakaždým predpísala/odporučila kvapky a vždy zabrali.

danielahamar
5. apr 2024

Ide víkend a ucho nie je sranda😉, takže zsstup nech vypíše uniflox, pripadne večer pohotovost, len nepovedať, že to má od rána

cookie29
5. apr 2024

kvapky do ucha pomozu, ked je vonkajsi zapal. Pokial je vnutorny tak sa tie kvapky tam nedostanu... uniflox sa dava ked su stipulky, alebo ked je ten zapal z vonkajsej strany (casto v lete po plavarni)... takze ja by som svihala k lekarovi, ak neordinuje, tak ma zastup. A ak sa neda zastup tak bude pohotovost... vzdy nejake riesenie je.

palculienka40
5. apr 2024

Cez urgent

autor
5. apr 2024

Dakujem muz isiel pre vymenny listok zastupujucej a smer NR doktorovi usnemu. Pripadne pohotovost.

simona92101
5. apr 2024

Uniflox ma vypadok,dobry je Otipax

autor
5. apr 2024

@simona92101 a je volno predajny?

palculienka40
5. apr 2024

To.su na predpis. A ak cez pohotovost tak urgent kde je krcne.

autor
5. apr 2024

Tak mame atb. Nakoniec je z toho zapal stredneho ucha.🤦‍♀️