Aké máte skúsenosti so sirupom Imunoglukan ?

ivka1603
2. dec 2010

Môj malý býva často soplavý a kašle dosť často, preto som sa v lekárni pýtala na nejaký sirup na podporu imunity a odporučili mi sirup Imunoglukan.....ževraj od 10kg hmotnosti bábätka.....Čo vy na to?

sarinka2012
1. aug 2014

Ja mam vyborne skusenosti,dcerka mala na jesen hodne soplikov a často,skoro kazde tri tyzdnne,ale ako sme nasadili imunoglucan tak celu zimu ani nekychla,brali sme ho 5 mesiacov od novembra do aprila a tento rok zacnem na jesen urcite skor

alobalka
5. aug 2014

Je to môj obľúbený prípravok. Aj preto, že naň robili štúdie a obsahuje menej chémie ako iné podobné... Niekoľko rokov pomáhal znížiť chorobnosť deciek. Zvykneme ho nasadiť na jeseň a berieme 2-3 mesiace. Dôležité je ale po otvorení skladovať ho v chladničke a pred každým použitím pretrepať. A má sa spotrebovať tuším do 2 mesiacov od otvorenia. Dokonca keď choroba začína, je možné prvé 3 dni zvýšiť dávku a tak sa hodne zmiernia jej príznaky.

lauricita7
13. aug 2014

moja dcerka ho nechcela jest.. strasne boje sme s nou mali. potom sme objavili probiotika Actibax.. na podporu imunity a upravu crevnej flory.. maju cokoladovu prichut.. takze mala ich je jedna radost.. mladsej dcerke ich davam formou kvapiek 🙂 a nemusia byt v chladnicke.. takze idealne aj na vylety..

mia3891
11. nov 2016

Ma niekto skusenost s Beta glucanom? Kupila som pre dceru asi pred mesiacom. Zacali sme uzivat a dcerka nahle dostala vysoku horucku. Isli sme na pohotovost a po vysetreni nam oznamili ze ma velmi silny zapal obliciek. Nechapala som ze ako to dostala. Ostali sme v nemocnici na infuzkach. Ked sme prisli domov po antibiotikach sme zacinali brat zase betaglucan. Po jednej davke zase dostala horucku. Ziadne ine priznaky nemala ani prechladnut nemohla. Povedala som to pediatricke a ona povedala ze moze mat stym suvyslost. Mate niekto podobne skusenosti?

mummicka
4. dec 2016

Mamičky mám otázočku, neviete mi povedať ako má chutiť ten sirup imunoglukán? Má byť kyslý? Lebo skladujem ho v chladničke ale teraz sme mali chvíľu pauzu a nebrali sme ho a som ho po cca 2 týždňoch ochutnala a je nejaký kyslý a nepamätám sa či tak má chutiť alebo sa mi pokazil...

henry123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elam123
5. jan 2018

ten imunoglukan co davame malemu sa nam osvedcil (sirup), tiez som si o nom zhanal info, co to vlastne je, a ze nejako to stimuluje imunitu a organizmus tak lepsie reaguje pri napadnuti organizmu (celkom fajn je to rozpisane, som nasiel tu (https://imunita.online/imunoglukan/).

kvetka_horvatova
8. feb 2018

na stránke https://www.polakova.sk/imunoglukan/ sa píše, že ako alternatíva k imunoglukanu je vhodné kolostrum. Čo si o tom myslíte? Ja som imunoglukan užívala ale stále mám problém s tým, že bývam často chorá. Tak hľadám a skúšam ďalej. Za každú radu vopred ďakujem

lufla
24. jún 2018

@tilly dobry den tu ste pisali o propolise? prosim vas v akej forme? dakujem 🙂

tilly
24. jún 2018

@lufla kvapky, tinktura

tinapj
17. máj 2019

@mirkave prosim vas ked ste ho davali pred spanim,tak predpokladam,ze nie nalacno.Mam v tomto dilemu a neviem,ci to vadi,ked to davam detom vecer tesne po vypiti mlieka.

mirkave
19. máj 2019

@tinapj fuuuu,tsk to si uz nepamatam,to bolo davno.....