Aké máte skúsenosti so sirupom Trifed?

zuniq
7. apr 2012

baby podla vasich skusenosti za ako dlho zaberie sirup od kaslu trifed ,mame zelený
beriem ho dnes tretí den a mala stale skaredo kašle až ju dusí
dakujem za info

dominika2221
17. jún 2017

@barny83 radsej nekombinovat

dominika2221
17. jún 2017

U nas trifed zabera deti su mrzute ospale ale zabera teraz syn 8r skoncil so zapal priedusiek v nemocnici a teraz dcera 3r tiez vlhky kasel dusivy musela som dat cipok rektodelt a obaja skoncili na hormonalnom prednizone bohuzial obaja alergici a velmi rychly priebeh zapalove testy crp negativne nejaky hnusny virus teraz vela deti v skolke kasle

mama33110
17. jún 2017

U nas zaberá dobre a ano je taka potichu včera isla do školy a dala som jej ho ma 7 rokov. U nás je to vtedy keď je prudka zmena počasia.veľmi dobre je dať nanoc obklad teply z br.masti a obviazat aby to dobre držalo na jednom mieste.teraz som ju natrela tuhou mastou strong pover je veľmi tuha manzel ju používa na achilovky.je na všetko a snažím sa aby pri vykaslavani vypluvala hlieny.malo kedy chodim k lekárovi a zasadne som proti antibiotikám!!!!!!! ☹

13zuzana13
21. jún 2017
Používateľ 13zuzana13 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 13zuzana13.

Maminky ak by ste mali zaujem poradila by som vam vybornu vec na imunitu. Kontaktujte ma spravou dakujem. Prajem pekny vecer 🙂

mama33110
21. jún 2017

Bola by som veľmi rada keby ste mi napisali čo je to za vec.Ďakujem veľmi pekne😉

autumn11
10. aug 2017

u nás trifed zabral. Syn bol síce ospalejší, ale inak nemal žiadne vedľajšie účinky.

kcmalinec
17. dec 2017

Všetky neziaduce účinky je potrebné hlásiť v prílohe na pribalovke inak sa nič nezmení a bude sa podávať ďalej. Moja skúsenosť u jedného dieťaťa je agresia a neočakávané reakcie,hyperaktivita, nechuť do jedla, nepokoj, ťažšie zaspavanie a u druhého ospalost,letargia nevoľnosť, omamenost.A čím menšie dieťa tým sa mi zdala odporúčaná dávka príliš silná.

nevenka
14. jan 2018

Boze zeny, a okrem prichuti ste si vsimli v tom zlozeni tie chemicke umele farbiva? Potencionalne karcinogenne, uplne nevhodne pre deti?! Ja ked som to tam videla, bojim sa to dat sebe, nie dietatu. Naco to tam davaju, do certa stareho?!

hruska1003
8. mar 2018

Baby mam otvorene balenie z januara. Mozem ho teraz pouzit ci to treba vyhodit?

123andrea
8. máj 2018

@hruska1003 použiť kľudne.

hruska1003
8. máj 2018

@123andrea dakujem za odpoved. Zaujimalo by ma kolko moze byt cca otvorene to balenie. Dakujem pekne este raz

123andrea
9. máj 2018

@hruska1003 ja ho mám až kým ho zase nepotrebujem dať malej. Takže aj pol roka. No to sa mi už dávno nestalo lebo sa jej soplik stále vracia. Aj hneď nasadim mucosolvan ,dostane silný kašeľ a pomôže len trifed.

hruska1003
9. máj 2018

@123andrea super dobre vediet. Aj nasim rychlo zabera trifed.

iveta143
2. nov 2018

maminky doktorka nam v stredu predpisala trifed,no dnes je piatok a dcerku stale drazdi na kasel. cely den sa jej usta nezatvoria. kedy zacne zaberat?

snnor
4. nov 2018

@iveta143 no co zabral vam uz?nam do dvoch dni zabera

iveta143
4. nov 2018

@snnor no ano, konecne,uz dneska krasne odkasliava...🙂

adi17
15. dec 2018

Baby prosim vas, ked mi dcera zacne vykasliavat od trifedu zeleny tak jej ho mam nechat dalej uzivat alebo jej mam zacat davat napr.solmucol

iveta143
15. dec 2018

ja som mojej dcerke davala dovtedy kym nevybrala celu flasticku...a potom som nasadila este solmucol,ked kasel este pretrvaval...takze ona moze zacat vykasliavat aj po 2-3 dnoch, tak urcite jej ho tak skoro nemen...nech poberie aspon tyzden,a potom uvidis...

iveta143
15. dec 2018

teda trifed moze brat aj dva tyzdne,tak mi to poradila lekarnicka tu v poradni na MK...neviem ake stare dietatko mate, ale nam to podla davkovania vyslo na celu flasticku

adi17
15. dec 2018

@iveta143 dakujem

ivana55111
4. mar 2019

Trifed zlty ked je mala nachladena daj jej ho par dni a stiahne jej skoro stale hlieny a obideme chorobu.....podla mna pomaha

vikinkab3
17. máj 2019

@arvven presne moj syn. Trifed absolutne nie. Maly bol,nervozny,nepokojny, podrazdeny, nespavy. Cele zle. Nedalo sa s nim vydrzat. A dcera presne naopak znasala ho velmi dobre a spala po nom ako babo.

ivana55111
21. máj 2019

Trifed ste zaberal a skoro stále sme o byšli chorobu. Dcéra bola z neho unavená ale určite pomaha👌

viva13
21. jún 2019

My sme mali s antibiotukami pohol ale po tyzdni sa nam kasrl vratil

zuzubb007
4. okt 2019

Baby keď sa používa zelený trifed môžu sa aj zodac kvapky pre trojročné dieťa?

via88
4. okt 2019

Nasho z trifedu zapieklo ze sme skoncili na pojotovosti. Nasa skusenost.

zuzubb007
4. okt 2019

Moja trifed úplne super nič jej nerobí ale teda neviem či zodac môže som dala dva dni a teraz som sa zamyslela

via88
4. okt 2019

@zuzubb007 neviem ti odpvoedat ale teda my sme chori aj ja aj maly a mame atb po dva sirupy od kasla plus zodac obaja a mozme ho brat naraz so vsetkym..

ninusiak86
24. okt 2019

@13zuzana13 Dobrý večer, poradte prosím, vdaka

zuzu31
13. dec 2019

@vvrka ha ha slečna ma už 8 rokov a našťastie maximum co potrebujeme je cibulovy sirup a solmucol... aj to max 1x do roka. Zdravá ako rybička.... Vlastne obe dievky moje. 😊