Aké mlieko sa podobá chuťou Sunaru?

denisa098
15. okt 2017

Ahojte,od narodenia dcerky pouzivame Sunar,ma tri a kravske mlieko odmieta,vsetko ostatne papa vratane jogurtov.Prave sa vsak robilo halo v spravach,ze ho nepochvalili.Vsimla som si,ze nutrilon tam ani nevspomenuli.Moja otazka,ake mlieko je chutou podobne Sunaru a je kvalitne,mala mi Nutrilon moc nechcela,Sunar jej velmi chuti.Nezabera ani kakavko......... Dakujem

kllamarka
25. okt 2017

@mircalla pls. Dakujem!

jankaga
25. okt 2017

@mircalla aj ja prosim. Dakujem

mircalla
25. okt 2017

poslem vecer kocky, som v praci

jonnie
25. okt 2017

Pozerala som vsetky hodnotenia na stranke dtestu - my pouzivame Kindermilch z DM za cca 4.80 € preto ma to zaujimako. Bolo na 4.mieste. Prve bolo Hami...lenze uprimne .vyrabaju ho Poliaci...a ti uz mali kadejake aferky s potravinami. Druhuhe alebo tretie bolo Hipp-mali sme tiez...ale maleho akosi asi zapekalo... Nutrilon detto... Ostatne miesta a mlieka si nepamätám...ani som to nestahovala...ale porovnavali tam tusim mlieka-co som ani u nas nevidela.

jonnie
25. okt 2017

Na poslednom mieste bol ten Sunar v oranzovej krabici, ale ten Premium bol vyssie a lepsie umiestneny.

mircalla
25. okt 2017

V podstate pozeram ten mail dala mi tam link, ktory je verejny takze davam aj sem

http://www.vyzivaspol.cz/vyziva-a-potraviny-myt...