Aké sú dobré kvapky na soplík pre 8 mesačné bábo?

zuzkarobko
15. feb 2013

poradte nejake dobre kvapky do nosteka ,stale nam tecie soplik a nase chuda nemoze preto v noci spinkat

kyska
15. feb 2013

morska sol a zvlhcit vzduch v spalni

loxa
15. feb 2013

Sterymar..je drahy ako svina😀 ale super
A ako spomína @kyska..najlepsie je permanentne studenší a vlhký vzduch v spálni

prasiatko30
15. feb 2013

rhinomer vyplachy - jedine co by som dala takemu malemu dietatu.

zuzkarobko
autor
15. feb 2013

@loxa to asi kolko eur?

loxa
15. feb 2013

No asi 9- 10..oproti iným je to dosť🙂

sotia
15. feb 2013

nám najviac vyhovuje Tantum protect, je perfektný, nám morská voda nepomáhala.....

shehzade_91
15. feb 2013

@zuzkarobko ahoj 🙂 ja som mojmu striekala do nosteka MAR je to morska sol nasa dr nam jednoznacne povedala ze nic ine okrem morskej soli.. A tiez som mala zvlhcovac vzduchu a v postielke vydvyhnuty matrac nech mu stecu aby ho to nedrazdilo.. Skore uzdravenie prajem papa

zuzkarobko
autor
15. feb 2013

@shehzade_91 dakujem ten matrac vyskusam lebo takto to taha do seba a steka mu to na priedusky a nechcem aby ochorel

shehzade_91
15. feb 2013

@zuzkarobko mojmu ten matrac vydvyhnuty urcite pomohol..ale nech neni moc vydvyhnuty daj len nejaky vankus pod matrac.. A ak nemas zvlhcovac tak si namoc uterak studenov bodov a daj na radiator aj to pomoze🙂)

simca06022011
15. feb 2013

ja som takejto malej davala iba libenar kvapky, je to fyziologicky roztok/resp. morska sol ale je to v ampulkach, nie v spreji a odsavala som, vyssie matrac sme mali, ale mala sa nam z neho skotulavala dole..cize nakoniec splala na druhej starne postielky :P no skuste 🙂 vecer vykupat, davala som jej do kupela penu pre babatka vonala tak "eukalyptovo" inak nechtiova z dmka... a potom riadne vycistit pred spanim a ukludnit, aby si placom znovu nezapchal nos.

emka34
15. feb 2013

Pokial ešte kojis, tak kľudne tvoje mliecko pomocou kvapatka. Mne to poradila lekárka, mame 20 mesiacov a funguje to stále. Do 2 dni je u nás po nadche. 😉

katkaseiner
15. feb 2013

@emka34 sa priznam ze toto som este nepocula, ale za pokus to stoji.... do 2 dni po nadche... dam za to vsetko.
Mala ma 5 a pol mesiaca, prvykrat sopliky a dost sa pasujeme... aspon ze mi povoli uz odsavat sopliky...zistuje ze je to bez nich lepsie :( chudatko moje
A ako casto jej kvapkas to mliecko?

hori
15. feb 2013

nasivin pre dojcata... na odpuchnutie sliznice, morska sol nam tak akurat pomoze vycistit nos... physiomer inak pouzivame...

emka34
15. feb 2013

@katkaseiner podľa potreby, väčšinou 3-4x denne.samozrejme, že ked to zachytim na začiatku, tak do 2 dni je prec 🙂