Aké vitamíny 21 mesačnemu dieťatku?

lienka1987
29. nov 2018

Dobry den prajem, chcem sa opytat ake vitaminy mozem dat 21mes.dietatku na posilnenie imunity? Momentalne berie dlhodobo D a C..koment tipu viac ovocia zeleniny nemusite pisat 🙂 mala mi papa denne cerstve ovocie a zeleninu, robime si aj smoothies.. Dakujem

kika831
29. nov 2018

@lienka1987 z mojich skusenosti je zbytocne dietatu davat dalsie preparaty. Myslim ze pre male telicko je C a D dostatocne. Nam este pediatricka odporucila cebion multi, ale len ak nic ine uz nebudeme davat. Netreba to prehanat. 😉

yanni
29. nov 2018

@lienka1987 A ma nejaky "vitaminovy problem" zisteny lekarom? Ak nie, tak nic jej netreba. naco pchat do tak malych deti umeliny.

ellieellie
29. nov 2018

Ja si tiež myslím, že netreba, keď ti papá ovocie aj zeleninu, dávaš vitamín D aj C, to stačí. Akurát včera som kúpila malému čajík na posilnenie imunity, tak skús možno radšej takto 😉

siska53
29. nov 2018

@lienka1987 a je nejak chorlave? Ak nie, necpat zbytocne..my sme.v tom case davali len vitamin D.
Inak len nirmalne chodit von, zdrava strava..
Ak by bolo chorlave, zvazila by som.rakytnik alebo imunoglukan, jedine vtedy.

lienka1987
autor
1. dec 2018

@kika831 v priebehu 2mes.3x chora, takze chcem jej nieco dat, kupili sme cebion multi..

evittam
1. dec 2018

@lienka1987 Umele vitamíny telo nevie efektívne spracovat a vacsinu vyluci z tela von ako odpad. Cize zbytočné. Suhlasim uz s napisanym. Hladaj príčinu a nie pchat dieťa umelými hovadinami.

kiks22
13. apr 2021

@lienka1987 ja dávam synovy 24 mesačnemu vitamíny Kids a sú super zlepšila sa mu imunita oveľa... teraz som bola chora ja aj manžel a on nič 😊

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiks22
13. apr 2021

@beata_k tieto sú od 2 rokov a môžu aj menšie detičky ak majú nejaký problém polku rozdrviť do čaju napríklad 🙂

lienka1987
autor
14. apr 2021

@lienka1987 ďakujem za názory, mala už má 4 roky, berie cebion, D vitamin a Imunoglukan na odporúčanie lekárky a u rok je fit 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz