Akné v 16. rokoch

majky_15
4. mar 2021

Ahojte som chalan a mam 15 rokov o 3 mesiace budem mať 16. Mám taký problém do septembra 2020 som žiadny nemal pleť som mal čistú no akonahle su od leta povinne rúška všade mam problemy s akne na licach a to som doteraz vôbec nemal. Riešim to už od toho septembra ale akne mam furt a už neviem vôbec čo stým robiť každy den si to čistim aj všetko..... ale furt je to rovnako pleť ako tak potom uplne zapalene a furt dookola a ešte do toho mi tam niake flaky ostavaju furt už som z toho zúfaly a chcem sa už toho zbaviť

eriksonka1234
4. mar 2021

@majky_15 smer kožný lekár

majky_15
autor
4. mar 2021

@eriksonka1234 v pondelok idem s mamou k svojej doktorke pre papier o prekonani covidu mam to tam povedať a ona mi da niaky papier o odporučeni na kožne či ako

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ecko80
5. mar 2021

@majky_15 Ahoj, urcite urcite na kozne. Presla som si tym, tiez od tych 15tich rokov, preslo to liecbou az v cca 23 rokoch. Takyto stav urcite nie je na samoliecbu.

majky_15
autor
6. mar 2021

Mamu som už niako ukecal že to povieme u doktora a pôjdeme hadam stym ale furt mi rodicia vravia že to prejde no lenže som vo veku kedy každemu zaleži na tom ako vyzera a neni to premna lahke už som si teraz zvykol nato ale chcem to preč furt ale v novembri sme obedovali a furt že ake to mas červene a podobne vtedy som mal najhoršie stavy ja som o akne vedel a oni my to ešte musia pripominať ako keby to bolo jedine čo namne vidia potom som im vynadal no nie že vynadal ale som proste zazjapal že mi to nemusia furt vravieť že ja o tom viem a od vtedy mi to nevravia a už som lepšie na tom ale chcem to za každu cenu preč a dufam že niečo od doktora mi pomôže

luciasamko03
5. aug 2021

@majky_15 ja som synovi na aber o jednala z prirodnej kozmetiky ,take čierne mydlo a jasminovy gel ,dosť mu to pomohlo.Je síce chlapček ale dosť sa Hamburg za akne.Uz som ho aj lutovala.

luciasamko03
5. aug 2021

@majky_15 boze ten tel.upravuje slova , ako tatar pisem.Jasminovy gel a čierne mydlo s uhlim,nám pomohlo toto.Z TINKTURACOSMETICS.SK ,

kvevka
19. sep 2021

@majky_15 môžem poradiť kvalitný cbd olej do správy