Ako často dávať cibuľový sirup?

pimpulienka
24. apr 2015

Poprosila by som o radu, ako casto mam davat cibulovy sirup dcerke na kasel? A dolezita otazka za polievkove ci cajove lyzicky?Bohviako sa to neviem docitat. Dakujem

inka04
24. apr 2015

...ja dávam každé 2-3 hodiny cez deň 1 polievkovú lyžicu 1 - 2 dni (5-ročnému), dlhšie sme nikdy nedávali🙂

bubelko
24. apr 2015

ja v nom mam vzdy cajovu lyzicku a chalani si chodia bravat sami, takze netusim, kolkokrat si daju. väcsinou tiez davam 1-2dni, viac nebolo treba 😉

zamilion
24. apr 2015

ja presne tak ako @inka04

engie35
24. apr 2015

Ako sa robí ten cibuľový sirup? Ďakujem.

dzejn80
24. apr 2015

Ja robim tak, ze nadrobno pokrajam cibulu a zalejem mierne medom (moze sa aj zasypat cukrom). Cibula po chvilke pusti stavu a to je ten sirup, potom uz len lyzickou naberas. Ja davam castejsie 1. den, asi ako pisala inka04, ale cajove lyzicky, dalsie zo dva dni este uz stacilo vzdy len r-o-v po dve cajove - to je vlastne 1 polievkova 🙂))
A kazdy den robim cerstvy ten sirup, lebo cibula je vraj nejaka toxicka a po 24 h uz ta stava z nej obsahuje nieco nedobre.

latvia
24. apr 2015

vzhladom k tomu, ze je to v podstate klasicke jedlo, cisto prirodne veci, tak myslim ze ziadne obmedzenia to nema. kolko dieta chce a zvladne, aby mu nebolo zle z tej chuti. takze hoc aj polievkovu lyzicu kazdu hodinu

ankalv1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz