Ako chutí kolostrum?

katkaa123
13. aug 2015

Ahojte, potrebovala by som zistit, ako ma chutit tekute kolostrum bez prichute. Objednala som si ho cez internet s dorucenim cez kuriera a bolo mi privezene na obed, pocas tychto horucav.. flasa mala 35 stupnov (ma sa skladovat do 25 stupnov).. kolostrum ma dost kyslu chut (ako skysnute mlieko), tak sa obavam, ci sa nemohlo pokazit.

rubinka
13. aug 2015

@katkaa123 - my sme mali Delta colostrum a ako kyslé mlieko to nechutilo

miadi
13. aug 2015

@katkaa123 neviem mm je sladucke kysle by to nemalo byt asi sa pokazilo v 35C sa pokazi rychlo treba sa stazovat na kuriera na nete kde si to kupila mozno ti poslu nahradu alebo vratia $
mne raz tak dorucili nausky lenze do ineho mesta a ineho statu..napisala som predajcom a vratili $

katkaa123
autor
17. aug 2015

@rubinka @miadi - dakujem vam za odpovede, kolostrum som reklamovala a nastastie mi daju nove balenia, tak snad tentokrat budu OK 🙂

katkaa123
autor
18. aug 2015

@rubinka mozem ta poprosit, aby si mi opisala, ako to kolostrum teda chutilo? Ma to sladku chut, alebo je uplne bez chuti? Kolostra nam sice vymenili, tentokrat sme si ich boli prevziat osobne, ale po prichode domov sme ostali zarazeni, ze znova chuti kyslo! Tak teraz uz neviem, ci je to ozaj skysnute alebo nie, ale chuti to ozaj ako skysnute mlieko, aj to tak smrdi.. budem ti vdacna ak mi viac popises tu chut, aby som vedela, ci si to nechat a uzivat alebo si pytat spat peniaze. Kupovali sme tu istu znacku ako ty - DELTA.

rubinka
18. aug 2015

@katkaa123 - bolo to dost davno ale malej nechutilo tak sme presli na jahodove no neviem aku presne ale zeby ako skysnute mlieko to si teda nepamätam ale chut nebola dobra ja davam jahodove do vlazneho ovocneho caju.