Ako dlho musí ostať doma dieťa s kiahňami?

katikaba
7. máj 2018

Ahojte,syncek ma kiahne,velmi dobry priebeh,bez teplot,momentalne uz mu skoro vsetky odpadli ma len dve vyrazky,momentalne sme doma 12 den a rozmyslam,ze buduci pondelok by uz syncek isiel do skolky alemo mam snim byt este doma?

oravocka
7. máj 2018

Ahoj, väčšinou po kiahňach 2 týždne, ale rátaj s tým, že má oslabenu imunitu a ochorie. My sme šli presne dva týždne od prvej vyrážky, bol tam tri dni a zase sme doma😢 kašle neskutočne

yvana74
7. máj 2018

podla mojho nazoru: kludne...mozno treba ratat s oslabenou imunitou, ale je jar, takze by som to vobec neriesila.

halci
7. máj 2018

2 tyzdne treba byt pri kiahnach doma resp. v izolacii. vraj je dieta infekcne do odpadnutia poslednej vyrazky. my sme to takto dodrzali a sme radi ze to mame za sebou..

hettinka
7. máj 2018

@katikaba syn necelé 3 týždne a dcéra mesiac. Každý zo má inak. Dcéra mala narušenú imunitu pol roka z toho, syn v pohode.

majka99999
7. máj 2018

@katikaba no moji okamzite chytili v skolke sople, presli starsiemu az po mesiaci (to mal uz huste skarede sople a kaslal) po Pamycone, mensi dostal len Trifed. Teraz je krajsie pocasie, ale treba s tym ratat, ze moze ochoriet velmi rychlo. Niektore deti idu v pohode po 2 tyzdnoch a nic im nie je.

katikaba
autor
7. máj 2018

@hettinka a dcerka mala aj tazky priebeh kiahni?

zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katikaba
autor
7. máj 2018

@zuzpap nam na kontrolu vobec nekazal ist

zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
7. máj 2018

@katikaba nie ťažký, ale taký blby, pomaly sa jej dávali tie vyrážky, po týždni stále nové s nové a tým pádom sa jej zo dlho ťahalo a liečilo.

katikaba
autor
7. máj 2018

@zuzpap my sme zasa boli na zaciatku potvrdit,ci su to kiahne

zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz