Ako dlho z prefúknutia môže bolieť dieťa hlava?

lenka3007
28. jún 2011

Ahojte mamičky, mám 6 ročného syna a včera večer mal zvýšenu teplotu 37,5 a odvtedy ho bolí hlavička. Ukazuje mi čelo a hovori, že tam ma tlak. Od rána teplotu nemal, ale hlava ho neprestala bolieť. Ked som včera pre neho prišla do školky, tak behal bez čiapky a tu u nas fučalo jak besne... Je možne, že ho prefuklo a od toho mal aj teplotu zvýšenu a aj tá hlavička, že ho z toho bolí? A ako dlho z prefuknutia može bolieť hlava? Bojim sa, aby mi nemal zápal mozgových blán, stále ho sledujem, nalievam čajom a premeriavam teplotu. Prosí poraďte mi, čo s ním môže byť. Nie sme na slovensku, inak by som už bola u pani doktorky... Ďakujeeem

lenka3007
autor
29. jún 2011

Šurany su od nas neni daleko, my sme z Nitri. Skusim sa spýtať našej obvodnej, nech nas pošle, určite ccem kým zas odime s nim absolvovať nejake vyetrenia, lebo zas prideme na slovensko až na vianoce...

danielik79
29. jún 2011

@lenka3007 no vidíš to neni daleko a ja sa na našu alergologičku sťažovať fakt nemôžem ked potrebujem aj vyšetrenia tak hned mi dá aj výmenný lístok bez problémov ked by si mala záujem číslo na dr Hajdenovú 0356501612 je fakt dobrá ordináciu má pri elitexe to by si sa potom spítala.

lenka3007
autor
29. jún 2011

@danielik79 ďakujem, uložial som ho, uvidim, čo mi povie obvodna, u nas zas ta je zlata, ja som u nej od narodenia a teraz aj moj maly...

danielik79
29. jún 2011

@lenka3007 naša alergologička robila mne kedysi deckú a bola už vtedy dobrá jéj švagriná robí deckú mojim a keby vedela aká je tak v živote k nej deti nedám je strašne náladová a vyšetrenia nelúbi robiť vôbec .

lenka3007
autor
29. jún 2011

@danielik79 no to pri niektorých doktoroch mám pocit, že to robia za trest a Hippokratova prísaha je pre nich len básnička....

danielik79
29. jún 2011

@lenka3007 pri našej deckej mám ten pocit aj ja a z novozámockéj nemocnice tiež

lenka3007
autor
30. jún 2011

@danielik79 no NZ nemocnici som ešte nebola, ale Nitrianska tiež nie je nejake terno, rodila som v nej aj som bola s malým na detskom a veľmi veľmi sklamana som bola aj s prístupom, to aby som s nim mohla zostať mi vybavil doktor, ktorý nas príjmal, lebo to je draheho kamarát, ale spať som musela s malým na tej malej posteli, jedlo sme mali tiež svoje, lebo mamičky nemali stravu a to čo davali deťom no fuj... Raz som s malým ležala v Zlatých Moravciach a tam to bolo sice malinke, ale sestričky, doktorky aj pani primárka boli ohromne, zlate, bolo vidieť, že maju k tým detičkam vzťah..Škoda že v ZM nemocnicu zrušili...

danielik79
30. jún 2011

@lenka3007 no je velká škoda že to v ZM zrušili aj švagriná hovorila že s Nitrou sa to nedá ani porovnať .Dúfam že malému už je lepšie a že sa balíte už na slovensko .Moji dnes končia v škôlke tak majú vystúpenie a opekačku tak sa na nu tešia .Večer sem ešte kuknem

lenka3007
autor
30. jún 2011

@danielik79 ahoj, hej, malemu je lepšie, som rada, už večer bol čulí ako keby mi energeťák vypil, ale stale pokračujem s nahrievaním pre istotu, dokonca si sam vypýtal vodu na naparovanie 😀 No pomalinky balim, popravde sa mi ani nechce lebo neviem, čo mám vziať a čo nie... No tak budete mať zabavný deň, naši mali tiež opekačku ale davnejšie 🙂 poriadne si to aj s detičkami užite 😉

danielik79
30. jún 2011

@lenka3007 ahoj opekačku sme si moc neužili lebo tu prší a sú burky v Nitre bola vraj prietrž a zamračené má byť aj cez výkend takže žiadna sláva lebo som v sobotu chcela s deťmi skočiť na kupko a na výstavu remesiel a ku tomu všetkému sme chceli osláviť u sestry Pavla kedže švagra mám a oslavoval ale na služobnéj ceste .

lenka3007
autor
30. jún 2011

@danielik79 no pekne, teraz ked ideme domou, tak sa tam ochladi? tak toto neee.... my sme ešte boli po nakupoch a teraz už idem zabliť aj notebook, tak reku ešte poodpisujem... tak sa zatial lučim, v sobotu som na slovensku... papa

danielik79
30. jún 2011

@lenka3007 prajem príjemnú cetu 🙂

waitinka7
14. dec 2015

Ahojte dievčatá,
môjho 7 ročného syna už asi mesiac pobolieva hlavička v oblasti čielka nad nosom. Nebolí ho to stále, len niekedy. Soplíky nemá, vždy keď ich má, tak sa ho snažím pár dní inhalovať vincentkou a potom to hned ustúpi. Len tá hlava...sem, tam má aj zvýšenú teplotu. Bola som u Dr., s tým, nech nás pošle na nejaké vyšetrenia, mám podozrenie, či to nemôžu byť zapálené dutiny alebo niečo podobné. Na krčnom ako by na to prišli? Takže chystáme sa na krčné a tiež na očné. Mohli by ste mi dať nejaké rady?