icon

Ako liečiť 4 ročného syna na nevládné nožičky?

avatar
alenka1609
3. apr 2012

Ahojte mamičky! Práve som objavila tento forum a som zhrozená.... moj malý syn má 4 roky a práve bol chorí, tiež mal teploty, zápal priedušiek a ked mu to všetko prešlo, začali problémy s nožičkami. Nenechali nás ležať v nemocnici a tým som sa chcela opýtať, či je to nutné a ako vás všetkých konkrétne liečili, lebo nám dali len brufenový sirup a vitaminy B komplex. Viac nič! Dnes je tretí deň a malý sa má lepšie, ale zajtra uvidíme lebo dostaneme výsledky, aké budú druhý raz....Ďakujem za odpoved

avatar
raza
3. apr 2012

ahoj. neviem ti síce poradiť , ale isto sa niekto nájde, je tu mnoho ochotných mamičiek . chcem ti poradiť, toto by si mala skôr dať ako diskusiu, nie otázku. na otázku môže každý prispieť len raz, aj ty, takže keď sa ťa bude niekto niečo pýtať podrobnejšie, tak nebudeš už môcť odpovedať 😉