Ako liečiť zápal priedušiek?

sundecka
8. júl 2013

ahojte viete mi niekto poradit co pomaha na zapal priedusiek ?mam 2-ročneho chlapčeka ktory je stále choručky a každy týžden bere antibiotika mal aj minuly rok zapal plúc dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sense
8. júl 2013

zo zapalom pluc najlepsie k lekarovi a nasadit liecbu aby sa to nestalo chronicke uz v takom mladom veku, inak mu mozes skusit vyhrievat hrud a robit cibulove obklady

bonaquaba
9. júl 2013

davat mastove zabaly na noc kacacia najlepsie ale aj bravcova je ok,

tinki
9. júl 2013

@sundecka dať vyšetriť, či nemá skrytý reflux..Reflux spôsobuje návrat potravy do pažeráka a odtiaľ môže ísť do dýchacích ciest..Deti majú zápaly priedušiek, alebo pľúc a často sa im to opakuje. Aj ja som sa nachodila, až kým som na to pred dvomi mesiacmi prišla..Doktorka mi najskôr povedala, že to nebude ono, pretože keď boli bábätká, tak sme nikdy reflux neriešili..Ale nakoniec nás na sono poslala a ten reflux sa potvrdil..

sundecka
autor
9. júl 2013

Ahoj ano to uz mal ked sa narodil aj kolko krat som z nim bola aj v nemocnici co mi stale vracal, chudol,aj po menej papka 🙂

sundecka
autor
9. júl 2013

@sense Asi kazdy tyzden bere antibiotika aj na imunitu mu davam sirup vytamin C no ale niejako sa to neustaluje 🙂

sense
9. júl 2013

@sundecka tak skus vymenit lekara, lebo to nie je normalne aby bral neustale antibiotika

janamexico
15. nov 2019

Moj syn ma 9 rokov do teraz bol stale chory zili sme 5 rokov v mexiku a tam pokazde antibiotila ked sme prisli na slovensko od piatich rokov 3-4 krat do roka zahlieneny ale fest stale pamikon aj mu robili atery mal bacila preliecili no posledne 2 roky zapal priedusiek v obdoby jar leto jesen takze tento rok ideme na alergoliogiu dr mu dava uz 4mesiace spirabela co je na alergiu a tym sa mubtobtrosku upokoji teraz momentalne mame zapal priedusiek uz 5 dni a nevidim rozdiel beriw antibiotika probiotika ventolin spirabela vincentku inhalacia do nosa a preplach 😣