Ako liečite nádchu u 2 ročného dieťatka?

jespera
23. nov 2011

Maminy poradte ako zmiernit - skor vyliecit - zabranit komplikaciam pri nadche. Momentalny stav - tecie ako z vodovodu, plny nos, zly spanok...Existuje nieco na zmiernenie nadchy?

tiffanka
23. nov 2011

...myslím si, že by bolo dobré zvýšiť prísun C-éčka... Nám bolo povedané, že pri prechladnutí je potrebné zvýšiť dávku na dvojitú... kvapky Cebion C konkrétne my zvykneme užívať... No a noštek vytierame Nasivinom...ale máme ešte iba 15 mesiacov..neviem , ako je to u starších detičiek..ale určite sa nič nepokazí aj tým, ked zamedzíme suchému vzduchu...radšej menej kúriť, kde spinká dcérka, aby sliznica netrpela... ak ma ešte niečo napadne, tak napíšem... no a aj odsávanie soplíkov nie je na škodu...

annaopialova
24. nov 2011

ahoj vysavas sopliky ak nemas odsavacku na vysavac tak si ju kup je vyborna treba len odsavat a su aj robene kvapky do nosa len na lekarsky predpis

andrea1201
24. nov 2011

@jespera odsavat s odsavačkou na vysavač a kvapky Olynth zvlhčujuce,ja ešte použivam mastičku Vaporub,natieram spredu a zo zadu hrudnika,hlavička pri spani trošku vyššie,aj možno naparit nad kamilkami alebo slanou vodou,ked nie aspon na radiátor misku s vodou do ktorej sa dá eukaliptovy olej čo ide do aromalamp

elbe
24. nov 2011

moja kamoška nedá dopustiť na vytieranie nošteka cibuľovou šťavou - vraj to vôbec neštípe, a samozrejme odsávať. Ja používam len Physiomer alebo iný morský sprej a vždy to pomohlo.

janulla35
26. nov 2011

my použivame sirup trifed žlty a zaberie, predpisuje ho doktorka

filipa
26. nov 2011

@jespera odporucam ti, ak soplik tecie ako z vodovodu, ako pises, homeopatikum Allium cepa 9CH alebo 15CH (je to vlastne cibula kuchynska). az do odoznenia priznakov davkuj po 3 globulky 5x denne. ak sa to bude zlepsovat, zmensuj intervaly, az uplne vysadis ... nam zabera prakticky do 2-3 dni... este by som sa spytala, ci nahodou netecie aj z oci? a v akej intenzite... lebo to je dolezite, vtedy by sa pripadne pouzilo ine homeopatikum