• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ochrániť deti, keď je jeden z rodičov chorí?

13. novembra 2008 
ahoj,
ako je to u vás ked je jeden z vás chorý, aby deti nechytili vírus?
13. nov 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...len dufame, ze to nechytia :wink: Vystahovat ho nemam kam :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas chory byva iba manzel a vacsinou to chyti aj klarka, ale ma zrejme dobru imunitu, nejake sople, trochu zvysena teplota a ideme dalej. on to znasa ovela horsie :sweat_smile:
vtey obmedzi proste svoj kontakt s nami, nebozkava nas na usta, dava pozor na oblizovanie priboru a pod...
inac ziadne velke opatrenia
13. nov 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked citime ze na nas daco lezie, okamzite sa nadopujeme vitaminami, a roznymi liecikami, muzik je lekarnik tak sme zasobeni az az :slight_smile: a ked uz to nahodou prepukne do dacoho horsieho, tak ten chory zostane aspon dva dni v posteli a ten druhy preberie domacnost, ked je chory muz ako by sa nic nezmenilo :grinning: len je separovany v inej izbe :rolling_eyes: tiez ho nemam kde ulozuit inde :grinning:
13. nov 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziadna zmena-furt rovnako,ked sa ma nakazit,nakazi sa aj cez " veskere" opatrenia :wink:
13. nov 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marse :grinning:
13. nov 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale u nas ked je muz chory to je katastrofa, horsie ako male dieta, chripka a teplota to su u neho stavy pri ktorych si mysli ze sa na ne umiera :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse, lepsie to uz ani nejde vystihnut... :grinning: presne ako hovoris...
13. nov 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filipa ale naozaj, chory chlap= hotove nestastie :grinning: deti to zvladaju omnoho lepsie :wink:
13. nov 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse mozem potvrdit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noo, mala dobru imunitu nema, takže ak je niekto chorý ona to chytí hned :frowning2: . niekedy nepomaha ani obmedzenie kontaktu... :frowning2:
13. nov 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to potvrdzujem ked ma moj zvysenu teplotu hned odbila jeho posledna hodina... :grinning: :grinning: a ze kde sa flakam ked on umiera :grinning: zato ked ja som mala teplotu 39 tak to mi drahy povedal, ze to isto nemam tolko lebo to by som nevladala zit a nie este normalne fungovat :grinning:

inak u nas muz ak je chory spi v inej izbe a davame pozorr ako vyssie pisala sirinka... inak nic speci
13. nov 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok