Ako posilniť imunitu detí?

danusa79
20. dec 2012

Chcela by som vedieť, aké máte skúsenosti s rôznymi preparátmi na posilnenie imunity u detí, viem že na prvom mieste je životospráva - ale ak nestačí.. 😒
Náš onedlho 5 ročný syn schytáva v škôlke fakt všetko - a teraz mi to navyše nosí k mesačnej dcérke... Registrujem rôzne prípravky ako: Ribomunyl, Imunoglukán, Hliva ustricová, kravské kolostrum, echinacea... A viem, že je toho viac 😝 Nejaké tipy, rady? 😕

alenka008
25. jún 2015

ja pouzivam lieky na prirodnej baze od Webber Naturals. Pozri napr tu http://www.evitaminy.sk/?partner=062363507E , v zalozke Posilnenie imunity je pekny prehlad roznych pripravkov

terinka015
25. aug 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Z vlastnej skúsenosti sú podľa mňa tieto preparáty málo účinné. Aspoň som to tak videla na svojom dieťati, žiadna zmena, ochorieval aj tak. Tak sme sa proste vykašľali na drahé tabletky, začali sme chodiť von, chodili sme plávať, trochu sa otužovali a navštevovali infrasaunu. Musím uznať, nikto doma už nebýva tak často chorý, ako predtým 🙂

monique55
28. aug 2015

my sme uzili COLOSTRUM, ale nie z lekarne,,odvtedy sme neboli chori ani raz

sasa1983
28. aug 2015

Vseobecne sa velmi nevie,ze kolostrum sa extrahuje z mlieka prasiat a nie je kompatibilna vobec s materskym mliekom. Uskodit to sice nemoze,ale napomoct nasmu imunitnemu systemu z hladiska protilatok tiez v podstate temer vobec nie. Ale ma to ucinok ako placebo,co by sa nezdalo,ale neraz to ma ovela lepsi nez nulovy efekt.

jaruskatt
28. aug 2015

Tiež by som odporučila radšej pridať viac zeleniny a ovocia (ak sa dá), hlavne cesnak, ten je bomba. No a ja dávam malému kozie mliečko. a keď tak nejaké bilinky, alebo 100% prírodné výťažky. Skús sa poradiť v lekárni alebo z homeopatom

elis1985
3. okt 2015
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

Ja mám na imunitu Alkalio, no či a ako je to vhodné deťom s určitosťou neviem, no na mňa účinkuje výborne. Skús im napísať na http://alkalio.sk/ Ja som teraz kupovala to veľké výhodnejšie balenie a o 2 dni som ho mala doma.

noellu
25. nov 2015

My sme doplnili malemu zelezo (Floradix, vybral jednu flasku), a denne davame celaskon 100, sem-tam olej z trescej pecene...cuduj sa svete, bud z tych chorob vyrastol (teraz je v skolke druhy rok), alebo mu bolo treba prave toto 🙂
Presne ako pisu niektore dievcata, uz ziadne vitaminy od vymyslu sveta, ziadne sirupy, ziadne imunoglukany...

ildiko28
26. nov 2015

Ja som teraz kúpila svojmu 5 rocnému synovi Echinaid sirup s echinaceou od talianského vyrobcu. Je na posilnenie imunitného systému v zimnom období ked je vela chorob dychacích ciest. Je to aj na prevenciu aj uz pri samotnej chorobe. Neobsahuje farbivá, konzervacné látky a ani cukor.
Neviem, ci pomoze, prvykrát to ideme vyskúsat. Dúfam, ze uvidím zlepsenie.

nuska
21. okt 2016

Určite Colostrum, akurát sme mali super skúsenosť. Jeden deň choroba, pritom vždy museli byť predtým atb. Mám ešte doma, ak by niekto chcel. Info aj tu:

https://www.youtube.com/watch?v=TpijcK-ZntQ
nelinka158
21. okt 2016

@nuska dobrý deň a cena ďakujem

lilkim222
31. okt 2016

hmm nam asi celkom pomohlo ked neteri dala segra imunit hlivu detsku s rakytnikom; to celkom zabralo na jej imunitu zda sa nam ze nie je tak casto chorlava ako byvala

bendelacik
21. mar 2017

@sorciera24 Možem sa opýať kde kupujete kozie mieko? Vďaka 🙂

sorciera24
21. mar 2017

@bendelacik od jari do jesene vu nas v meste vozia z agrofarmy z Oravy, v zime susene toto: http://biocare.sk/eshop/produkt/kozie-mlieko-bi...

nuska
21. mar 2017

Teraz su v akcii Colostrum tabletky a perlicky keby niekto chcel. Nam super pomahaju ako prevencia. Piste. Su len do konca mesiaca. Beriem po viac kusov tak mam lepsiu cenu.

milka421
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nuska
3. sep 2017

Colostrum v super akcii. Ak chcete, idem objednavat 6ks, potom je nizsia cena. Pustim nejake.

secretadmirer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leona45
10. jún 2018

V dnesnej dobe clovek dajme ruku na srdce sa nestravuje naj naj. A hlavne ak kupujeme z obchodov ovocie, ci zeleninu 😞 Ja podporujem imunitu mojim detom tym najlepsim produktom Aloe vera piju a kids detske vitaminy od Forever im davam. Košer produkty. Vrelo odporucam a firma mi este aj zato plati, odmenuje.

siska53
10. jún 2018

@danusa79 nam pomohol cas.. brali sme vselico a nic,vsetci chori.. casom to preslo,mozno ak pre to,ze sme zacali pouzivat esencialne oleje - silice. Teraz ich sice nekupujeme a nie je to take zle, je to ok,deti podrastli.

U vas by som ale navstivila aj imunoalergologa,nech vam v zime spravi testy a maleho davala do skolky len na pol dna.vraj najviac bacilov si deti prenesu pocas poobedneho spanku.

majcek458
4. nov 2018
inge888
30. jan 2019

Ahojte, chcem sa podeliť o svoju skúsenosť. Mam 4-rocnu dcérku a nestihla sa mi vyliečiť z jednej choroby a už začínala ďalšia. Bola som zúfalá. Stacilo, že si raz odkaslala a už ma chytal zúfalstvo. Vyskúšali sme všelijaké vitamíny z lekárne. Od zele cukríkov, cmulacich vitamínov, imunoglukanu, probiotik, vitamínu B aj C pod. Jedného dňa sme skončili na pohotovosti opäť chori. P. doktorka nám odporučila produkty z Just-u. Vraj ma s nimi výborne skúsenosti, nakoľko v lekárňach produkty aj pre deti obsahujú alkohol. Rozhodla som sa vyskúšať. A musím povedať, že dcérka je omnoho menej chorá a aj keď ochorie je to omnoho miernejšie a nemusíme byť na antibiotikách, čomu sa veľmi teším.

nikkas
19. mar 2024

@sirael prosim ta to ckco z dmky mslis to praskove ak ano ako to davkujws detom??