Používame cookies. Viac informácií tu. OK
mummy01
21. jan 2012

Ahoj,ja som bola na teste s malym ked mal asi 9mesiacov.Iba mu zobrali krv a cakali sme na vysledky.Co som pocula tak malym detom neradi taketo testy robia lebo sa im velmi rychlo meni imunita takze to co vam v teste vyjde tak to o par mesiacov tak uz nemusi byt.Test je ale nenarocny,odber sa da v poho zvladnut.Ak ale mate taketo problemy tak je dobre vyhladat alergologa a riest to.Vela stastia.

steggy
21. jan 2012

Ahoj, deťom mladším ako 3 roky sa spravidla kožné testy na potravinovú alergiu nerobia, sú však aj prípady, že dieťatko mladšie testy zvládne. Je pravda, že ak by sa jednalo o alergiu na niektorú zložku mlieka, dieťatko do 3 rokov ak sa mu vysadí mlieko na 1/2 rok až 1 rok sa alergie na mlieko ľudovo povedané zbaví- teda získa toleranciu. Mladším ako 3 ročnýcm deťom sa berú spravidla špecifické IgE na potraviny.

viva13
18. okt 2013

ahoj, prosím môže mi niekto do IP napísať ale vyšetrenia sa robia u dospelých a na aké potraviny sa robia testy sú všetky hradené poisťovnou? dakujem 🙂 🙂 🙂

patkaza
22. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

ja som si pre istotu overila výsledok testu u alergologa vlastnými testami ... je to sice trochu drahšie ale aspoň viem na čo som alergická a načo je aj malá alergická http://akoapreco.com/link-test-na-potravinove-a...

jarka1191
25. okt 2015

Ahoj Chcela by som sa opitat ci sa tu náhodou niekomu niečo podobné nestalo moja dcérka ma ukončený 5 mesiac dala som jej do UM piskotu iba jednu a to iba dva lizicky malé zjedla a po zobudeni bola opuchnuta hlavne uši mala trojnásobne veľké neviete náhodou niečo o tom ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli