Ako sa poďakovať doktorom, ktorí mi zachránili dvojmesačnú dcérku?

lesankavh
5. mar 2022

Ahojte som s dcérkou 2 týždeň v nemocnici o pár dní nás pustia domov a rozmýšľam ,že by som doktorom poďakovala za ich prácu formou kávy alebo darčekového koša.
Ide o to ,že 2 mesačnú dcérku mi doslova zachránili 🙏
Bola v inkubátore,mala transfuziu krvi,infúzie …
Myslite ,že sa to hodí ?dakujem

mamina0078
5. mar 2022

Podla mňa sa určite potešia najmä tej káve do služby... Ja by som vybrala niečo, co všetci na oddelení by mohli využiť takže bud tu kávu alebo nejaký darčekový kôš s nejakými fajnotami

mamina0078
5. mar 2022

A aj tak by som to venovala ako celému oddeleniu alebo podporila by som ich financne na účet v DFN KE kazde oddelenie ma svoj účet neviem ako je to v iných nemocniciach

zuzubb007
5. mar 2022

Jasne kos s praktickymi vecami co vsetci vyuziju kavu, caje, bonbonieru, oriesky .... ako podakovanie sa to patri 😉

flakulka
5. mar 2022

Ja som dala upiecť tortu s napisom ďakujeme velmi sa potešili a pochutili si všetci a plus kávu

dilino
5. mar 2022

Aj to ale ja by som dala ešte aj podakovanie na oddelenie do nejakých regionalných novin alebo aj časopis zdravie ma tak že môžeš napisať podakovanie a poslať cez internet a oni si to v časopise zdravie všetci prečitaju je to zdarma.

evatko
5. mar 2022

Mám kamoša doktora, on tie podarunky dáva upratovackam a sanitarkam. Napr kávu môže predávať.
Čomu sa všetci vždy potešia je echt dobrý domáci zákusok. A k tomu niečo slané domáce.
A k tomu DAKUJEM.
To fakt stačí.

vedorka
5. mar 2022

@lesankavh Napis aj list vedeniu nemocnice, pochvalu menovite presne na tych Dr., budu radi. Staci mailom. 😉 Ja som tak pisala, boli radi.

tulipanicek
5. mar 2022

Podľa mna darčekový kos s kávou, čokoládou a pod pre oddelenie ako take určite poteší 🙂

dupinka
5. mar 2022

Napríklad aj kvalitné džúsy, ovocné šťavy, lisované ovocie (shoty), sirupy (kuk Vlčie sirupy)... Kávy a dezerty majú dosť. Alebo domáce koláče a pagáče, ako bolo spomenuté vyššie.

daom
5. mar 2022

@lesankavh ja som dávala aj doktorke aj sestričkam takéto balíčky

lylyjana
5. mar 2022

@lesankavh ja by som sa podakovala aj tak, ze mozno ak maju nejaku stranku alebo ich vedeniu napisala podakovanie, nech sa vie, ze su aj sikovni lekari. Lebo zial, ak je staznost, to hned kazdy vie napisat, ak vsak pochvala, toho je uz menej...

marrynka112
6. mar 2022

@lesankavh myslím si že torta s nápisom ďakujeme z ktorej si každý kúsok dá poteší plus do tašky by som dala nejakú kávu, čaj, bonboniéru, čokoládu 🙂