Ako sa používa mastička na sťahovanie predkožky?

janina3479
9. feb 2021

Ahojte prosím vás môže mi niektorá z vás poradiť ako sa presne používa ak máte niektora s tým skúsenosť masť na predkozku? Ide masticku na predkozku z Justu

babydesire
9. feb 2021

Pouzivali sme,nezabrala,,casom to povolilo same,asi po tretom roku..odost neskor ako inym co som sa pytala/citala,,ale uz to ma ok

ivanalik
9. feb 2021

@janina3479 stiahni po kúpaní nie na silu len čo to ide a vtedy tam daj kremík chvíľku predkozku podrz v tej polohe nakremovanu.... To je všetko 😉

majka_mel
9. jan 2022

Ahojte,prišla som sem napísať recenziu na Pinďa masť,lebo som naozaj Happy ako synovi pomohla.ma 7 rokov a predkozku mal dlhu a úzku.manzel neveril,že pomôže masť,keďže sám ako malý potreboval zákrok,rovnako synovec.syn si predtým predkozku nikdy nestiahol,úplne iný pipík,ako brat,ktorý s tým nemá problém po 3 tyzdnoch pravidelného (raz do dňa,na letáku píšu 2x) jemného sťahovania a natierania si predkozku úplne a bezbolestne stiahol,takže sme sa vyhli zákroku.syn neznáša zdravotné úkony,takže som naozaj rada ako to dopadlo a masť odporúčam. len treba vydržať...