Ako sa zbaviť kvasiniek u 13 mesačného dieťaťa?

dzudka
22. nov 2011

Potrebujem radu boli sme na zaciatku oktobra na dovolenke tam maly chytil afty do pusinky a aj teplotu mal vtedy zvysenu a aj cely zadok mal cerveny ako kvasinky take vyrazky aj na gulkach...hrozne...zabralo mu na zadocek az imazol krem pasta....a do pusinky dostal nieco na vytieranie moc mu to nezabralo tak dostal inu vodicku az nakoniec candibene dostal jasne vit. B skupiny som mu davala a aj probiotika som mu zacala davat ako tak sme sa z toho dostali, ale po nejakom case sa mu vratili take fliaciky do pusinky vela slinta teploty nema aj aftu mal v puse zase ale nic mu nezabera a vtedy sa mu aj zadocek vyhadze zas ma cervene a biele vyrazky take kvasinkove....
ja uz neviem co s nim...momentalne ma aj soplik aj zuby mu vysli a asi idu aj dalsie ale sa mi nepaci ze sa mu ta candica vracia take biele flaky po podneby aj na dasienkach a teraz ma aft na jazyku...

pije um mlieko z flasky kedze uz nekojim aj flasky umyvam ma aj vymenene cumle...uz neviem co, nic sladke nepije len vodu a mlieko, ma rad jogurty bez tych nevie rano byt to musi mat na ranajky....mozu mu mliecne vyr. zhorsit to co ma v pusinke...

a ma aj kus redsiu stolicu ale to ma vzdy ked mu idu zubky...
Vybral aj jedny kv. Biogaja a aj infantdophilus prasok teraz asi dva dni som mu nedala probiotika...uz neviem co mam robit...
Uziva vit. C, D vit, a momentalne Kalobu kedze ma sopliky.
Dakujem za rady

dzudka
autor
22. nov 2011

Este som chcela dodat ked mu ten prvy krat v tom oktobri neprechadzali afty tak mu brali krv KO a mal znizene trombocyty a zvysene leukocyty potom po tyzdni to uz mal ok ale zas mal zvysene neutrofyli alebo niektoru tu uz si napamatam presne Dr povedala to svadci o viruse ci co a ze o mesiac kontrolny odber ze ked bude zdravý ale zas je chory.
A este ze nema este tretie ockovanie Hexavakcinu ani Prevenar lebo vzdy ked mal ist mal daco a aj teraz ma sople a tie afty....ako z jednej strany som rada ze sa to oddialilo.