Ako sa zbaviť refluxu?

pameli
10. jan 2014

Nám nič nezaberá, malý má 6 týždňov a stále mi vracia, už som z toho zúfalá. Aj keď sa s ním vôbec nehýbe po kojení, i tak vyvracia veľké množstvo mlieka. Skúšame nutriton aj sirup gastrotuss , polohujeme a všetko bez úspechu. Doktori iba vravia, že z toho treba vyrásť,ale ja by som potreboval pomoc teraz. Ďakujem

sachmetttt
10. jan 2014

My sme malej davali nutrilon AR.. Ale ak kojíš tak to nie je pre teba. My sme bohužial mliečko nemali. ☹

mimake
10. jan 2014

mne pomohlo gastrotuss, polohovanie a ziadne odgrgavanie. Po papani nechat v klude

zuzu1207
10. jan 2014

ahoj aj kamoske to robil maly a ta ho po kojeni dala trochu visie nie uplne lezat a prestalo to tak trba vyskusat ked ho nakojis tak ho daj napr.do autosedacky alebo lezat na vankus a uvidis

darina1952
10. jan 2014

Ahoj - skús si u lekárky dať predpísať SabSimplex - ten je na reflux

vvia
10. jan 2014

postielka hore, tiez som velmi nedavala odgrgavat 😅 inac to neslo a casto mi aj sedela aj spavala v sedacke ten detskej fisher price (musela som ju mat aj v nemocke. tam si krasne aj odgrgla. pouzivat bud mlieka ar alebo nutriton. inac moja ma 13mesiacov a este sme sa toho nezbavili 😠 ale je to ooooovela lepsie. ono pridu prikrmi a bude lepsie

cuculik1
10. jan 2014

aj my mame reflux, ale nie az tak silny... bohuzial skusenost s nutritonom nedopadla dobre... maly hned po pouziti spustil neskutocny plac a strasne sa pucil... to trvalo pri kazdom pouziti, tak sme nutriton vysadili... niekto ma dobre skusenosti aj so sirupom gastrotuss....
https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/sirup-gastrotuss-mate-s-nim-skusenosti/

mirkami7
10. jan 2014

Ahoj aj my sme mali reflux,ale tiež nebol až taký silný,ja som dávala len pred každým jedlom tuším 1ml gastrotusu,ked sme začali papať príkrmy,tak sa to postupne začalo zlepšovať a do roka nám úplne zmyzol

cristal777
10. jan 2014

Ahoj. Moja dcera tiež mala reflux a popritom som aj kojila. Najpv sa troška napila nutrilonu špeciálne na reflux a potom som ju nakojila. Dcérka spávala v našej posteli a mali sme 2 vankúše takže bola riadne podopreta 😀. Nám to pomáhalo. Držím vám palce.