Ako vytlačiť očné zuby?

beatkal
10. jan 2021

Ahojte vie mi niekto poradiť ako vytlačiť očné zuby. Syn bude mať 15 rokov nosí strojček. Doteraz bolo všetko v poriadku ale teraz nám pani doktorka kázala aby si každý deň tlačil prstom do zubu čo najviac ako sa dá no ono ho to baví len chvíľu. A keď pôjdeme na kontrolu tak nám bude povedané že nespolupracuje. Nemal niekto taký problém a ako ho riešil. Ďakujem

paulinka17
10. jan 2021

Načo keď ma strojček ? Ten by to mal urobiť zaňho

beatkal
autor
10. jan 2021

To som si aj ja myslela ale musí posúvať prstom.

paulinka17
10. jan 2021

Mojej sestre kázala zubarka “vcucnut” pery a lyžičkou cez ne tlacit zuby akokeby naspat lebo mala predkus, ale už si nepamatam či to malo nejaký efekt. Ja som mala tiež strojček ako tvoj syn a nič take mi nik nekazal tak neviem... ale keď to vraj treba tak nech to skusi napr pri pozeraní filmu alebo pred spaním aspoň 15 min, uvidíte či to pomoze, aj keď si to neviem predstaviť, keďže ma na zube strojček

beatkal
autor
10. jan 2021

Aj tak ďakujem

babydesire
11. jan 2021

Mne tiez kazali si prstami tlacit predne zuby dovnutra aj ked som mala strojcek (malo to urychlit napravu predkusu)..nebavilo ma to, skoda uz bola napachana,aj tak ma sikanovali...3roky fixny strojcek,rok nefixny a zuby mi odvtedy chvalia znamy aj cudzi..nemusi to robit,nemaj z toho nervy..a nebudu hovorit ze nespolupracujete,,tolko to prstami nenapravi,musel by rovnakou silou tlacit nonstop...

beatkal
autor
11. jan 2021

Predkus má v pohode len očné musí tlačiť von. A hovorí každý mesiac ako tam prídeme že nespolupracuje. Ešte skúsim guľaté lízatko nech to tlačí von. Aj tak dík