Ako zaviesť čípok?

ivetka951
28. jún 2012

Keď som malej dávala čípok tak som ju dala na chrbát a zdvihla nožičky. A čipok rýchlo vložila do zadočku a čipok zachviľu ostal v plienke.

nanulik
28. jún 2012

treba chvílku držať polky pri sebe. aby to dieťa nevytlačilo

lenuska1991
28. jún 2012

musis jej ho dat troska hlbsie, ako ked davas sebe, poznas ten pocit vies ako, si myslis ako si jej h odala hnu ale ma ho len nakraji ale uz nieje vidno, ju tam potom tlaci a robi jej zle, a potom h osilou vytlaci do plienocky :D, musis je ho dat za zvierac, potom tam uz zostane :D

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

benne
28. jún 2012

Ja som čipok zaviedla dostatočne hlboko, podržala nožičky, upokojila malého a do 10minút sa aj tak vyprázdnil aj so zbytkami čipku. Jedno šťastie, že mal skoro dostatočnú váhu na perorálne užívanie, lebo cez zadoček to u neho jednoducho nefunguje. Čipok som skúšala celkovo 3x, v rôznych časoch, dňoch a vždy ho to podráždilo a zbavil sa ho.

zuzkalenka
28. jún 2012

ja som dávala tak že som jej ho pomaličky dala dnu a potom akoby kúsoček do strany a nikdy sa nestalo žeby vypadol

miracle
28. jún 2012

Este jeden detail, pred pouzitim je dobre capik este s obalom podrzat v dlani, nech sa nahreje na telesnu teplotu. Inak zavisi aj o tvaru capiku, napr. ibuprofenove idu dnu lepsie ako paralenove.

b1105
28. jún 2012

musis chvilu podrzat ked ho tam das

dari226
28. jún 2012

hej torcha ho nechat v ruke aby sa roztopil,pri dcere to vzy fungovalo a pri synovi vobec cely cas ho potlacil von,niekedy nestaci ani najlepsi trik a nepodari sa

sendy182
28. jún 2012

ja som čípok troch namazala detským olejčekom a do zadočka vkĺzol ,trocha som podržala zadoček aby čípok ostal dnu.

zebra41
29. jún 2012

ja som potlacila kusok teplomerom a pridrzala.

jedinecna
29. jún 2012

prvy krat, ho hned vytlacila von - sa vyprazdnila aj s kuskami cipku, pockala som pol hodky a dala novy .... polky treba podrzat pri sebe, vzdy som ju niecim inym zaujala, aby sa nesustredila na tlacenie. Ostatne razy som tiez ju len zaujala inym, aby sa na to nesustredila.