Ako zničiť vši?

trimity68
1. jan 2013

Ahojte prosím o radu mala mi dostala vši a neda sa mi ich zbaviť som stoho nestastna ☹

kvieta
18. mar 2018

@rovni Už neviem ako sa volal,minul sa a obal už nemám, ale kúp akýkoľvek na všetky vývojové štádiá vši. Myslím, že to bol aj proti iným parazitom. V lekárni poradia, len sa nedaj odradiť, že na ľudí sa nemá používať.

lulu2014
18. mar 2018

je to už dosť dávno...ale "fičali" sme na paranite---nám zaberal super a to dcéra má husté vlasy. Je pravda že vždy sme to ničili na začiatku...ale zabral vždy na prvý pokus. V škôlke nikdy nechytila až v 4 triede 4x krát za cca pol roka. To už mi nervy tiekli ...
Držím palce. 😉

angelaa214
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rovni
17. aug 2018

@angelaa214 nedá sa nikde, už ho nevyrábajú

meluzinaaa
26. júl 2020

Predátor 4dog obsahuje carbaryl.ten bol účinnou látkou v orthosane a difusile, ktoré stiahli z trhu.vraj už neucinkovali.haha.je za tým biznis a veľký.a hnidy dáš preč,keď vlasy premyješ octom a poriadne vyfénuješ.potim pre istotu prezehli.vši sú psycho.ale ten šampón má účinok.skuste.

meluzinaaa
26. júl 2020

Arpalit vraj tiež pomáha.ale mňa sklamal.aj paranit, hedrin,effective,elimax..... všade kde bol dimetikon účinná látka u nás nezabralo.skor som mala pocit, že to tie potvory potešilo a oslávili to duplovanym sexom s veeeeeeeelkymi a mnohopočetnými následkami.fakt.