Akú pleť majú vaše bábätká?

3558
23. jan 2009

chcela by som vediet aku plet maju vase babetka, pretoze moj maly, cim je starsi, tym ma plet horsiu. najskor som myslela ze je to z toho ze slinta, ale ma to uz aj na licku. velmi vysusenu kozu a cervenu. rano je to celkom pekne, ale cez den uplna hroza.nema to z dudla ani zo slin, no a z jedla to tiez nemoze mat, ale pre isotu som prestala davat prikrmy, tak uvidim. uz som bola 4 krat s nim u doktora a povedali mi ze je to normalne. ale mne sa to nomalne nezda, pretoze ja mam exem a aj moj muz ho ma. uz ma dokonca aj take vyrazticky na licku a aj za uskom. no a dnes rano som mu jednu nasla aj na ruke. som objednana zase v utorok k doktorovi, ale on mi zase povie to iste.... ze to maju vsetky deti. preto ma zaujima aku plet maju vase babetka. dakujem

daisy33
23. jan 2009

moja mala ma plet peknu, i ked niekedy sa mi zda tiez suchsia, tak ju trochu namastim detskym mlieckom alebo kremom, ale bez vyrazok. neviem ako druhe deti. sice som si spomenula, ked bola mensia, mala take obdobie, ze niekedymala na lickach tiez akoby vysip suchy, ale to tak 2 dni a potom jej to preslo, ale teraz to uz dlho nemala.

zuza.m
23. jan 2009

ked bol menši tak ju mal krasnu sem tam nejaky pupačik.teras ako slinta sa mu robia take drobne ružove vriedky aj na ličkach pri pusinke.začala som ho kremovat a prešlo to.minule som zabudla nakremovat a vyhodilo sa mu to zase.tak že si mylsim že to je z toho slintania.ma tu kožu rozmočenu a potom podraťdenu.

cherries
23. jan 2009

teraz uz krasnu hladku , predtym sme tiez mali upaciki a ekzemik ale teraz je krasna hladka jemnucka 😉

3558
autor
23. jan 2009

no ale moj maly to ma fakt vela, a najhorise je ze doktor hovori ze to je ok, a malemu sa to zhorsuje a zhorsuje ani kreminky nepomahaju ☹

amarelka
23. jan 2009

ahoj zuzana a skúsila si aj mlieko vylúčiť a zameniť za HA? 😒

3558
autor
23. jan 2009

nie neskusala. myslis ze by som si sama mohla zamenit mlieko? bez doktora? on ma obycajne iba. a ja nebyvam na slovensku tak ani neviem s akym mlieckom by som to moje mohla zamenit. ☹

junovka
23. jan 2009

pokial ty a tvoj manzel mate ekzem, tak je pravdepodobnost , ze moze/a nemusi/ mat aj tvoj syn.Preto by si mala byt opatrna v zavadzani prikrmov a nemocit/nekupat/ pokozku casto.Neviem ake UM davas, ale radsej by som na tvojom mieste davala HA mlieko, nakolko ekzemy vacsinou zvyknu byt od alergii na nieco 😕 😉

beelinka
24. jan 2009

Zuzi aj moja kamoska presne toto mala a tiez dostali HA mlieko a preslo im to aj oni maly skaredy exem. Sice sa dva tyzdne trapili a dostali este aj fenistilove kvapky a teraz super.

lucillienka
24. jan 2009

dnes ráno som malého rozbalila a s hrôzou som zistila, že má po rukách nohách a všade v záhyboch červené obrovské flaky...teraz k večeru sa už vnútro tých flakov bledne...ale nechápem čo to je....nevie niekto poradiť ?

beelinka
24. jan 2009

S tym treba urcite k doktorovi to treba vidiet. Moze to byt hocico-myslim exem, alergia atd

lucillienka
24. jan 2009

v pondelok určite pôjdem....dúfam že do zajtra rána to bude zasa bleddšie..... 😒

3558
autor
24. jan 2009

luci asi nieco spapal alebo olizal co nemal ☹ ale chod k doktorovi.
ja som uz objednana na utorok.len ked ti doktori su 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lucillienka
25. jan 2009

ja si myslím či to nemal zo zle vypraných dupačiek....lebo pod nimi mal tielko a tam kde mal tielko oblečené bol čistý, ale kde sa to dotýkalo dupačiek bol červený...tak som dnes všetko oblečko prala nanovo v 60C v detskom prášku....tak dúfam že bude už pokoj....