Alverde špirála - skúsenosti

nicky8477
31. mar 2018

Akyr mate názor na Alverde DM značku. Kupila som si dnes spiralu a serum na obnovu mihalnic. Mate skusenosti?

miku1
31. mar 2018

Pouzivam zopar veci a som spokojna. Konkretne pletovu vodu, mlieko, sampony, odlicovace ....

zakoto
31. mar 2018

Ja so špirálou dobrú skúsenosť nemám, nedala sa poriadne naniesť ani na x krát, ale za to málo, čo sa nanieslo, pri odličovaní to bol horor... Inú som už neskúšala, ale s pleťovými a telovými prípravkami mám iba pozitívne skúsenosti 😉

veve10
31. mar 2018

@nicky8477 dobra skusenost s detskou kozmetikou. Co sa tyka dospelackej-podla mna je super ich ocne serum, kupila som si ho opakovane. Mala som aj make-up a ten bol hrozny...zle sa rozotieral, nechaval cmuhy. Sampony...na moj vkus malo penia (sice viem, ze to penenie sposobuje nejaka chemikalia, co tam davaju (sampony, zub.pasty), ale ja mam penenie rada. 😉 Inac su fajn. Celkom slusny je aj gulockovy deodorant.

rucka77
31. mar 2018

Ja si kupujem od nich odličovač na oči, nejaké čistiace pleťové vody som vyskúšala a ružovú vodu a tie mám celkom rada, sú dobré. Jediné s čím som nemala dobrú skúsenosť je deodorant

mariannamk
31. mar 2018

ja mam rada Alverde. niektore veci su horsie. hlavne kvoli vysokemu obsahu alkoholu. no ale mam aj svoje top a ine nekupujem. velmi dobra spirala je ta 12h. krem na ruky s granatovym jablkom. sprchove gely. mali aj velmi dobry ocny krem bachove kvety, no ten zrusili ☹ aj lesky na pery v tych hranatych nadobkach a aj ruze su fajn.

mariah0307
31. mar 2018

Riasenku som mala, ta sa mi nepáčila, ani púder..... ale kondicionery su úžasné;)

viera77
31. mar 2018

Uz par rokov pouzivam len prirodne deodoranty, ale Alverde deodoranty v gulicke su podla mna nanic, tuhe som uz radsej ani neskusala, deo v spreji su tiez o nicom, cisty alkohol a čudne vone. Za mna su super sprchove gely a telove mlieka, sampony na vlasy okrem toto proti lupinam - ten mi priserne vysusoval pokozku na hlave a vlasy sama lupina, pravdepodobne ta sucha koza, neskutocne ma vzdy z neho svrbela hlava. Pouzivam este kremy na ruky, tie su super, balzamy na pery, kremovy odlicovac a na moju problematicku plet celu cistiacu radu s bahnom, pletove masky a tekute mydla su tiez fajn. Opalovacie mlieko tiez ok, aj detske, len nekupujte vo vnutri tuby zlte mlieko, len biele, lebo nepekne farbi oblecenie a nejde to uz vyprat. Zmatnujuci make-up mne vyhovuje, aj krycia tycinka, pudre a ruze. Lesky neviem, este som nemala, ale spiraly, hlavne tie objemove su jedna velka katastrofa, za mna zbytocne vyhodeny peniaz. Detsky sprchovy gel tiez nic moc, neskutocne malo peni, vlasy nula bodov, ale detske telove mliecko je paradne. S pletovymi a ocnymi kremami nemam skusenost, mala som raz serum na plet s Q10, ale ziadny zazrak sa nekonal.

nicky8477
autor
31. mar 2018

Wau ďakujem v prvom rade vsetkym sza odpovede. Špirálu som myslela ako nocne serum na mihalnice ospravedlňujem sa zle som sa vyhadrila + to sérum na nanasanie ku koreňom mihalnic. Uvidime co to spravi po tyzdni cil po mesiaci

lucka243
17. júl 2018

@nicky8477 tak ako vyzerajú mihalničky? 🙂

nicky8477
autor
17. júl 2018

@lucka243 o nieco za.mi zlepsila kvalita no nezhustli ale vyrástli

damoska
31. jan 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

vedeli by ste aj mne poradit? Mam velmi citlive oči a potrebujem nejaku bio, vegansku špiralu. Viete nejaku doporučit?

caroline_
13. feb 2019

@damoska ahoj, skus pozrieť značku zao