Angína u deti

kuriatko195
21. jan 2014

Moje dve dcerky 4r. a 2r. majú angínu už ju majú 3 dni maju vysoke horucky 40ºC a stále im neklesaju ,uz sme boli aj u doktorky sme na antibio. Uz mi nejedli poriadne 3dni len piť chcú ako kolvek sa snazim nedostanem do nich nic,mladsia je uz od dnesneho rana mrchava srale place, a starsia lezi stale v postely a ked chce ist s postele tak sa stazuje na bolest nozicieka bolest hlavicky uz neviem co mam pre ne spravit aby im bolo lepsie poradte mi

jul11
21. jan 2014

@kuriatko195 jest nemusia super ze chcu pit.tekutiny su najdolezitejsie.na teplotu sirup alebo cipok pripadne zabaly alebo kupel.

sisaka
21. jan 2014

@kuriatko195 pri angine je dolezite, aby sa spravil ster a nasadili sa atb, ktore budu ucinne a schopne nicit dany typ bakterii. Ak boli ATB nasadene pred 3 dnami a stale nevidis zlepsenie, treba ist opat k doktorke, pravdepodobne vybrala nespravne ATB.
To, ze nechcu jest je normalne, treba im davat vela tekutin a lahko stravitelne jedla

kuriatko195
autor
22. jan 2014

Sisaka - dakujem za radu len mne ani tie najstravitelnejsie jedla nechcu vobec nic vsetko odmietaju a ved nemozem zase nasilu tlacit.len ta starsia sa kruty zvyja od bolesti brucha a pozerat sa na nu tak to nieje moc prijemny pohlad,len si davam za vinu ze to maju koli mne tu anginu,lebo ja som ties chora mam anginu mam bacila v hrdle je to streptokok a mislim ze to dostali odomna,ale kazdy mi vravi aby som to nezvalovala na seba ale to proste nejde

alami
22. jan 2014

@kuriatko195 daj im probiotiká, keď ich bruško bolí, to majú z atb, ...atb by mali zabrať a horúčky klesnúť, ak nie, choď za dr, nám museli vymeniť atb za iné, lebo nezaberali (horúčka neklesala) a potom už bolo dobre.

luba28
22. jan 2014

@kuriatko195 probiotika upravia crevnu floru a budu potom aj jest pomaly,...hlavne ze piju vela,..tie probio su aj na rozpustenie do vody,....NUTROLIN B,....a teplotu cipkom paralen,kedze do pusy je tazko nieco dostat,....

kuriatko195
autor
22. jan 2014

Dakujem všetkým ste zlatý