Antibiotiká Suprax. Môžu sa užívať pri hnačke?

otrivinkajanka
23. máj 2008

ahojte baby lekar mojej dcerke predpisal antibiotika suprax a ma cely den hroznu hnacku a na letaku je pisane,ze ked bude mat hnacku,tak jej nemam davat ziadne lieky proti nej ze sa mam poradit s lekarom ale dnes je piatok vecer a uz sa so ziadnym lekarom poradit nemozem bralo vase dietatko tieto antibiotika a malo hnacku?co ste mu dali?lebo simka uz ma hrozne vystipanu ritku a som na nervy aj jej ju kremujem a umyvam ale aj tak za chvilu zasa kaka dik za kazdu radu

sestri
25. máj 2008

otrivinkajanka...keby si na začiatku spomenula tie zuby,tak ti hneď napíšem,že ATB vysaď.škoda,že si to nenapísala.hlyvne,že ste to už vyriešili.pre zúbkoch sú horúčky časté. ☹

sestri
25. máj 2008

marfusaklimca...ale nechodíš na novozámčanky?tam sú kočky len s malými deťmi.skúšala som to,ale akosi ma nezaregistrovali.

lyongirl
28. jan 2011

Ahojte, zaujímalo by ma, kde sa má Suprax sirup skladovať. Na krabičke je napísané pri izbovej teplote a v lekárni nám kázali dať do chladničky, takže teraz neviem...,kde ste ho skladovali?

mamicka70
29. okt 2013

mamicky a ako skadujete antibiotika v chladnicke ?

mamicka70
31. okt 2013

po kolkych dnoch zaberaju antibiotika ?

ajka30
31. okt 2013

@mamicka70 ATB mam v dverach chladnicky. Mojmu synovi zvycajne zaberu ATB dost rychlo - uz za 1 den