Arko defenses

fialocka84
5. nov 2012

Ahoj mamičky,ake mate skusenosti s arko defenses? moj malý je stale chorý, mava astmatické záchvaty, kasle ak tuberak a už fakt neviem co mu dávat.antibiot.niesu riešenie a velmi mu to ani nechcem stale pchat.prosim pište mi ake skusenosti mate stýmto liekom.

avotalip
3. feb 2015

neviete či sa môže užívať aj počas choroby? my sme pred mesiacom vybrali jedno balenie a teraz začali druhé, no prišla choroba.... tak neviem či to mam prerušiť alebo nie.... poradťe.

mimikri
27. apr 2015

@lentuska ahoj prosím ta poslala by si aj mne kontakt na tu pani doktorku Tomovu? odkiaľ je? mne malý berie uz od septembra aspon 4 atb a dnes mu buchla dalsie aj ked povedala ze nie je za liecbu atb a to som ju este musela upozornit ze tie atb com mu predpísala mal pred mesiacom tak dala iné. Este som mu ich nedala stále som na pochybách.... Vyšla mu branhamella a hemofilus z výteru. kašle ako tuberák a samozreme soplí. Predtým bol problém sa vôbec vysmrkať tak som musela odsávať odsávačkou lebo to nevládal vysmrkať a ešete som mu dávala nasivin sinus. Dnes mi odporučila aj to arko defenses. Tak gúglim ako blázon čo robiť. Už ma to štve. Týždeň - dva máme pokoj a potom nanovo teploty, sople kašle... Budem rada ak mi napíšeš niečo viac o priebehu konzultácie, vyšetrenia, akú liečbu dáva, sú tam aj iné poplatky? Ďakujem.

zabavka
4. jún 2015

@mimikri mas ten kontakt prosim ta?

katiqa
10. jún 2015

Moja dcerka 3rocna z toho mala zaludocne problemy... najprv som si to nespajala s tym, ale hned prvy den hnacka, potom slabo jedla, nafuklo sa jej brucho a hned ako som jej uz 5tu davku nedala, tak vsetko sa upravilo... a teraz spatne rozmyslam, ze aj pred mesiacom, kedy som dala prvy raz 5davok po sebe, tak hned v prvy den vracala... takze ja s tymto koncim a na imunitu mozno skor skusime len to kolostrum...

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
agnes28
15. nov 2017

túto tému som si dočítavala lebo moja dcéra berie arko defenses a sťažuje sa druhý deň po ca 20 min. od užitia na bolesti brucha. Ako ak čítam predošlé príspevky, zrejme jej tento doplnok nesedí. škoda lebo inak som bola s účinkami celkom spokojná...

olinaaaa
2. jún 2018

@lentuska co ona robi čím meris

petuska789
30. júl 2018

@lentuska môžem poprosiť kontakt na tu doktorku?? ďakujem veľmi pekne ☺️

oliinka
11. apr 2020

@agnes28 ahoj a kolko dni ju po dobrati takto brusko bolelo?moju bolelo pocas uzivania a dnes je 3-den co uz neberie a stazuje sa chvilkami na brusko

agnes28
15. máj 2020

@oliinka ahoj no bolo to tak pol hodinu po uziti, ale dnes uz si myslim ze to nebolo tym. Skor trema zo skoly. Davala som jej ho aj potom, opakovane, a uz sa to neopakovalo. A tvoja dcerka uz je v poriadku? Inak ale moze tak reagovat, nie kazde probiotika musia sadnut...

simonka2318
10. dec 2021

@lentuska ahoj mozes mi na tu doktorku poslat cislo a kde sa treba kunej objednat ? Kde sídli? Ďakujem

ritussa
10. apr 2022

@lentuska dobrý deň môžem poprosiť aj ja kontakt prosím na pani dr. A v ktorom meste ordinuje ďakujem pekne

megdi
18. apr 2022

@lentuska Dobrý večer chcem sa opýtať či máju toto vyšetrenie alebo robia okolí Žiliny vdaka

sushi1234
1. jan 2023

@megdi
@ritussa ahoj môžem aj ja poprosiť kontakt ?

megdi
2. jan 2023

@sushi1234 zatiaľ nemám kontakt

mikadooo
2. jan 2023

@fialocka84 nič extra sa nezmenilo. Tiež som bola zúfalá z dcéry. Skúšali sme aj arko defenses. nevidela som žiadne úžasné efekty, ale tak čo človek neskúsi... Prvá vec, čo dcére naozaj pomohla, bola kúra od alergologičky, myslím, že liek sa volal broncho vax? Tak zvláštne sa to bralo, boli dní, že užívať a potom pauza, takto tuším po dobu 3 mesiacov. No a potom, čo výrazne pomohlo, bolo, že šla do školy a tým pádom prestala spávať v škôlke... Zrazu patrila k tým zdravším deťom.