Artrogrypóza u dieťatka

nika2003
26. máj 2012

ahojte, je tu niekto s dietatom s touto diagnozou? zaujima ma ake mame prognozy do buducna a co mozeme cakat. dakujem velmi pekne za odpovede

jeky1981
3. sep 2013

@nika2003 Ahoj Nika.Viem,že tvoj príspevok je už starý,,ale zrejme máme dieťatko s rovnakou diagnózou ako ty..čakáme ešte na výsledky vyšetrení..Ako ste na tom s dieťatkom teraz a aké malo príznaky po narodení??Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.S pozdravom Michal

helusikbazarik
13. sep 2013

ahojte, moja sestra ma 13 rokov, tiez ma tuto diagnozu...

hrusi73
14. mar 2014

Ahojky......ja mám dcéru s týmto ochorením........už má 23 rokov'.......a nebolo to ľahké.......našťastie má ľahšiu formu.......absolvovala do pol roka zákroky na napravenie vykĺbenin bedrových kĺbov s ktorými sa narodila.......nepomohlo.......musela byť operovaná a sádrovaná.......chodí.....ale krýva.....lebo jedna noha je trocha kratšia......a menej hybná......i tak som šťastná, že ju mám.......prajem veľa šťastia všetkým deťom s touto diagnózou......vydržte......bojujte.....buďte silní

lucia911
13. jan 2015

Ahojte aj moja dcerka ma artrogrypozu, ma teraz 10 mesiacov. Chcem sa vas pytat, co vam pomohlo najviac? A ku komu chodite, alebo ste uz boli aj v zahranici? Dakujem......
Lucia