Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Autoimunitné ochorenie nervov

lutziy
10. mar 2015

zienky, viete nieco o tejto chorobe u deti? ked dieta zrazu nevladze chodit, potom ani sediet, udrzat nieco v ruke, prestane si drzat hlavicku a nakoniec ma problem aj prehltat... na nete som nic nenasla....

mandarinkadarinka
10. mar 2015

ahoj, vola sa to ALS skus pozriet tuto skratku

lutziy
autor
10. mar 2015

@mandarinkadarinka no ale terazsom ostala v soku lebo vnemocnicu povedali ze sa toda liecit a vsade na nete pisu ze pacienti s ALS zomieraju do 5 rokov...a tiez tam pisu ze sa to prejavuje od cca 30 rokov..

florio
10. mar 2015

Myslíte guillain-barre syndróm?

lutziy
autor
10. mar 2015

@florio no to by som skor povedala ze bude ono...

florio
10. mar 2015

no ono je autoimunitných chorôb v neurológii dosť, to Vám lekári nič bližšie nepovedali?

lutziy
autor
10. mar 2015

@florio povedali ze jej telo si vytvara protilatky proti vlastnej nervovej sustave

florio
10. mar 2015

Jaaaj takže to nie je Vaše dieťatko....no je ozaj veľa typov autoimunitných chorôb, tak snáď to bude niečo z tých ľahších....@lutziy....

jazminn
11. máj 2016

nám sa teraz v rodine objavila choroba ALS...sme z toho všetci hotový. Najhoršie je že vo svete nie je na to žiadny liek, čo by to liečil. Je jeden, ale ten len predlži život ...ale načo predlkžovať život, ked človek leží, vychudnutý na kosť, nerozpráva a potrebuje opateru, lebo sa sám nevie ani pohnúť...veď to je strašné, len na to pomyslieť!

kvetinka75
11. máj 2016

lutzy a nebude to nejaká forma svalovej dystrofie? Ono je toho veľa - rôzne druhy.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli