Bábätko vyvracia oči dohora

26. jan 2023

Ahojte, mam 12dnovu dcérku a všimla som si, že občas cez deň - hlavne po jedení - vyvracia oči dohora. Je to normálne? Neurologický screening bol v pôrodnici v norme.

deti95060810
26. jan 2023

treba povedať pediatrovi na najbližšej poradni...
ja osobne som sa s tým nikdy nestretla....

maryetta
26. jan 2023

Ano asi je unavene a chce spat. Papapnie babatko unavuje.
Ale pre istotu to spomen na poradni 😉

lienka9
26. jan 2023

Najlepsie odfotit alebo nakamerovat a ukazat na poradni.ale verim,ze je to len z unavy 🙂

veronika_pb
26. jan 2023

nezaspava pri tom? lebo nase dvojicky, predcasniatka, tie zaspali hned ako som ich nakrmene "odlozila" a niekedy tiez hentak vyvracali oci .. ale skus to nakamerovat a ukazat doktorke

paulahr
26. jan 2023

Náš tak vyvracal oči keď zaspával

bajka16
26. jan 2023

Môj syn to robil keď zaspaval pri mlieku. To už úplne on odpadával do spánku, ale snažil sa držať hore aby si cuckal mlieko.

danka56
26. jan 2023

Mňa to tiež vystrašilo. Ale je to v poriadku. Trvalo to max mesiac.

kacena4
26. jan 2023

ak vyvracia pravidelne treba neuroga pre istotu ci to nebude epilepsia. ale ak to robi pri zadpavani je to normalne deticky zaspavaju a nezavru viecka a vidis ako ocka idu hore drzim palceky

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anavixy
26. jan 2023

Tak male dieta este nevie ovladat okohybne svaly, preto mu rozne zabiehaju oci, výrazne škúli, gúľa očami a vyvracia ich…

mediana
26. jan 2023

Ako píšu baby, je to normálne, moje predcasniatko to tiež robilo, 2x som sa pýtala doktorky ci je to ok, tiež som sa bála, samé to prešlo tak do mesiaca 🙂 nevedia ešte úplne ovládať svaly oka