Bacil u dvojmesačného bábätka

smile31
31. mar 2015

ahojte...má niekto z vás skúsenosti s bacilom v brušku ?:( môj malý má bacila síce slabého ale má...po papani dost vracia a tie bolesti bruska :( dost place ma krce a doktorka nam povedala ze mu mam davat len probiotika... vedeli by ste niekto poradiť? je mi ho velmi luto ked mu neviem pomoct :(

anit444
31. mar 2015

Ahoj, je mi ľúto, že máte takéto problémy. Aj nás trápili bolesti bruška. Dcérke som dávala Dophilus infant (to je probiotikum) a nám pomohol. Dávala som jej to do čajíka a ani si to nevšimla. Držím palce

smile31
autor
31. mar 2015

Myslíš, že je lepší ako Biogaja? my mame tie... a malá mala tiež bacila?

anit444
31. mar 2015

Bacila nemala, no nič som nemohla zjesť, od všetkého ju bolelo bruško. S Biogaiou nemáme dobré skúsenosti, skúšali sme tie kvapky ako prvé, a malinkej bolo horšie. Pokiaľ viem, tak biogaja napomáha črevnej flóre a tú bábätká nemajú dostatočne vyvinutú do troch mesiacov, pokiaľ viem dobre. Inak biogaja by sa malá dávať až od 3 mesiacov, nie? Nemáš to niekde na tých kvapkách uvedené? Viem aké zlé je, keď ti také malé bábo trpí a neprajem to nikomu. U nás to prešlo až po 4 mesiacoch :/

maca283
31. mar 2015

Aj nám pomohla bio gaja a vieme ju dat aj ako prevenciu kede je vela ludi chora a zatial zaberá 🙂

ivet1371
31. mar 2015

Niekomu pomáha bio gaja a niekomu infant dophilus.a ako mu zistili bacil? Zo stolici alebo ster?

anita
31. mar 2015

My používame bio gaja

egiginka
31. mar 2015

Mineralne soli z biolekarne... rozpustit vo vode davat po lyzickach... alebo ak pije z flasky tak normalne z flase... super je nat mur proti dehydrataciu plus ferphos, na liecbu... nam uz zachranili 2 hospitalizacie.
@smile31

smile31
autor
31. mar 2015

odber mu spravili ster...a ze ho uz ma ako keby na konci tak som tomu pochopila lebo povedali ze mu mame davat tie probiotika a keby jehorsie mame prist

smile31
autor
31. mar 2015

egiginka a a to je dobre teda na bacila? lebo nvm ako sa ten bacil ktoreho ma maly vola doktorka m to ani nepovedala na kolko sme komunikovali cez telefona zdvihla mi to sestricka

smile31
autor
31. mar 2015

a nie je tu uvedene že od kolk je tma že dojcata anit444 ... ale asi vyskusam aj tie co si mi spomenula... ale spytam sa aj na to co spominala egiginka...

anit444
31. mar 2015

@smile31 http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...
Tu je uvedené, že sú kvapky ideálne pre dojčatá od 3. mesiacov. Veľmi vám držím palce! Držte sa

egiginka
31. mar 2015

@smile31 kukni si bunkovesoli.sk... ferphoss... to je na virusy, bakterie... tam mas obsah... ja som velmi spokojna, moja teraz mala v sobotu tiez zvracala a hnacky a pondelok uz behala.... a mne ties to ferphoss pomaha... mi to teraz celkom urychlilo chorobu. Takze odporucam k probiotikam, my to teda tak robime a samozrejme ak kojis kojit