Bakerova cysta u 5 ročného chlapčeka

domitobi
21. feb 2013

Zdravím maminky...u 5r. synčeka som si nedávno všimla na lavej nôžke v podkolennej jamke hrčku cca 2-3 cm bola dost viditelna hlavne ked napol nožičky..Predtým sa asi 2týždne stažoval na bolest kolienok ..je velmi aktívny skače beha takmer non-stop zašli sme za ortopédom ten mu urobil punkciu odsal mu 3 ml vraj to sa môže iba 3x a potom nasleduje operácia,ktora nezaručí či sa mu to nevytvorí opät... ☹ bojím sa operácii ak nie je nutná a hlavne s neistým vysledkom..má niektorá z Vás skusenosti s baker cystou u detí?na nete som hladala informacie kde niektorí lekári doporučuju to ponechat hlavne u deti... vraj to do 2r. zmizne ..dr. ma nastrašil vraj mu to môže tlačit na cievy v nohe..uvažujem o homeopatikách pripadne detoxikácii a bylinkách mastičkách..ak by to malo mu pomôct ...další..ortoped doporučuje tiež len rezat ..pre mňa je to posledna možnost chcem skusit najprv všetko ..bola by som rada ak by mi poradili maminky ak s tým maju skusenost... 🙂 🙂 🙂

ita111
21. feb 2013

Kontakt na pani ,ktorá ti pomože,ver budeš spokojná,len potrebuje vedieť problém,konzultuje to s odborníkom-0917 206 583-povedz jej,že kontakt máš od Ivety,poradí aj po telefone k spokojností....

ekinkala
21. feb 2013

si s kosic skoda mam kamosku ktora pracuje v bio obchode zo zdravou vyzivou ale specializuje sa aj na vsetko ostatne mne pomohlo koloidne striebro ked mi doktori nevedeli nasadit lieky lebo na prve som bola alergicka a nemali inu konbinaciu skus si nieco vyguglit o tom a urcite nieco najdes

domitobi
autor
21. feb 2013

@ita111 dakujem Ivetka 🙂

domitobi
autor
21. feb 2013

@ekinkala dakujem za odpoved 🙂

poly1
23. apr 2015

@ita111 Dobrý deň,prosím Vás,odkiaľ je tá pani?Ďakujem

poly1
23. apr 2015

@domitobi Dobrý deň.Prosím Vás,môžem vedieť ako ste dopadli?A ako ste postupovali?Máme pravdepodobne ten istý problém?Vďaka za odpoveď

jlp
28. feb 2016

ahojte moj takmer dvojrocny drobec ma bakerovu cystu. odporucili nam operaciu. skusili ju punkciou vytiahnut, al do dvoch tyzdnov je rovnako velka. existuje este nieco, co by sme mohli skusit?

domitobi
autor
28. feb 2016

@poly1 malemu som to dala vytiahnut 2x nakoniec sme ako 6r. boli na operacii bol operovany len v lokalke vydrzal a momentalne ju ma ale malicku uz 2rok takmer je rovnaka cize nechal ju ortoped tak ..2x rocne ked ideme na kontrolu kvoli plochym noham 🙂 syn ma uz 8r. mam pocit ,ze čím je starsí tym je to lepšie..nestažuje sa už ani tolko na bolest natieram mu to každy vecer lubovnikovym olejom a ked príde zo školy a mali telesnu tak alpou...

poly1
28. feb 2016

Tak idem Vas informovat,ze malemu ti zmizlo pred asi 6. mesiacmi.Natierala som mu to kremom Algesal a lubovnikovym olejom-na striedacku.Ale problem je tu zase.....