Baktéria zo sterov z konečníka - poraďte gastroenterológa pre deti

simonaballova
10. jan 2022

Ahojte , prosím dcérke 4 r zistili nejakú baktériu zo sterov z konečníka , železo hodnota 3 a crp 36 , v stolici sa nenašlo nič .. mala veľké bolesti bruška , kŕče , zvracanie asi iba 2x už je tomu dva týždne a bolesti bruška sa este vyskytnú najviac čo má trápi je neustála zvýšená teplota ktorú má už dva týždne, prve dni mala 40 stupňové horúčky a teraz už len do max38 ale len k večeru … lekárka nám predpísala Maltofer a dala výmenný na gastro … už dva dni telefonujem nepretržite všade, podľa recenzií a termíny o 4 mesiace alebo sa vôbec neviem dovolať … prosím vás, aké gastro pre deti by ste mi odporučili , poprípade, kde nás vezmú skôr ako o mesiac ? A veľmi ma potešite, ak mi napíšte, či máte nejakú podobnú skusenost s vašimi detičkami a nebolo to nič vážne … Dakujem 🙏🏼

momo289
11. jan 2022

@simonaballova ahoj, veľmi asi neporadim, my sme sa dovolali v Košiciach do detskej fakultnej po mesiaci (v novembri) a dostali sme termin na februar. Ostatne gastro v Košiciach az na april mali termin.
Bolo mi povedane,ze ak je zle ist na pohotovost a tam vysetria.
Tazko s tymi detskymi lekarmi. Niekde neberu novych, niekde sa caka aj pol roka.
Drzim palce nech vam tu poradia aj vo vasom okoli 🤗